Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyummal is találkozna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyummal is találkozna a pasi akkor biztos lehetek a szándékaiban?

Figyelt kérdés

Egy 2 napos rendezvényen ismerkedtünk meg, azóta beszélünk. Most találkozni hívott, eljött a városomba. Állomáson találkoztunk este, mondta, hogy neki wc -zni kell gyorsan. Ott nem volt klotyó, mondom akkor gyere el hozzánk. Én egyébként is autóval mentem. Mondta ok. Tudta, hogy kora este van, hétvége volt, gondolta, hogy otthon van más is. Meg is lepődtem, hogy most komolyan az anyukámmal akar ez találkozni? Egyáltalán hogyan mutassam be? Ez is egy plusz kérdés lenne ha segítenétek. Mit mondhattam volna abban a helyzetben?

Annyira bepánikoltam, hogy felajánlottam neki a bozótost nem messze, úgy tett, hogy neki mindegy, így végül ott oldotta meg.


2022. márc. 12. 08:08
 1/10 A kérdező kommentje:

1.Tehát biztos lehetek abban, hogy nem csak alkalmi lennék neki?

2.Hogy mutathattam volna be otthon, ha végül mégis hozzánk jön?

2022. márc. 12. 08:10
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

1. Ugyan már. Te ajánlottad fel neki, ő meg élt volna vele. Ez csak annyit jelent, hogy nem egy szégyenlős típus.


2. Sehogy. Szia anyu, itt van Peti, egy barátom, csak gyorsan beugrottunk, mert vécére kell neki menni. Peti köszön, elvégzi a dolgát, viszont látásra Marika néni, és már mentek is.


Itt te pánikoltál be, te voltál a hülye, nem ő. Ő csak simán lazán vette a dolgot, ahogy neked is kellett volna, ha már így belekeveredtél. Egyébként nem is tudom, hogy gondoltad, hogy egy vadidegennek első randin egyből elárulod a lakóhelyedet.

Ne gondolj bele többet.

2022. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-Első randi? Leírtam, hogy ket napos rendezvényen ismertem meg. Így ezt vehetjük a 3. alkalomnak.
2022. márc. 12. 08:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha félév után is kitart melletted , szex nélkül.

😘 Akkor igen komolyan veheted a szándékait.

2022. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szex nélkül😀😀😀 Max vele nem szexel....
2022. márc. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent sajnos, én az egész családnak be voltam mutatva (anyjának, apjának, nagyszülőknek is, búcsúba meghívott a nagyszüleihez családi ebédre 1 hónap után).

Aztán rá 2 hónapra egyik percről a másikra szakított (minden előjel nélkül), mert ő mégsem így gondolja.

2022. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem anyuddal akart találkozni, csak pisilnie kellett bakker! A szükség nagy úr.
2022. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt a bokorban is tud.
2022. márc. 12. 11:07
 9/10 anonim ***** válasza:

(#8.)

Jah...ha épp nem jön arra egy járőrkocsi.....

Mert akkor drága egy bokrozás lesz az aznapi.

2022. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak aztán ne csodálkozz ha kidob
2022. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!