Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit találtál a párod telefonjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találtál a párod telefonjában, amikor belenéztél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szép dolog, de van az a pont amikor annyira megtörik a bizalom, hogy valami mégis ráviszi az embert. Akikkel ez megtörtént, mit kaptatok benne? Megbántátok, hogy megtettétek?
2022. márc. 12. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nevetett egy animált ar benne, és közben mondta, hogy A-A-AAAA. Mint a Jurassic Parkban.
2022. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én egyszer megtettem, amikor egy buliban láttam, hogy folyamatosan mosolyogva smseket küld valakinek. Egy másik pasival küldözgették a szivecskés üzeneteket egymásnak. Elmondtam neki, hogy mit láttam, erre meg õ volt felháboródva, valahol jogosan, mert beléptem a privát szférájában. De sosem bántam meg, mert így derült fény a dologra, másképp kitudja meddig húzodik még. Így másnap vége is lett.
2022. márc. 12. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Exem telójába néztem mikor éreztem és valahol tudtam hogy csal. Persze tagadás ment meg én voltam a hülye. De aztán láttam beszélgetéseket és meztelen képeket.
2022. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kellett belenéznem a telefonba, tudtam anélkül is, hogy gáz van.
2022. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy csajt invitált kávézni (amúgy nem is szereti az exem a kávét...), amibe a lány először bele is ment.

Majd valószínűleg kutakodott picit mert másnap lemondta a talit azzal az indokkal hogy inkább engem, a barátnőjét kéne vinnie.

Ami a legszomorúbb az egészben hogy én meg ezután 3 hónapig együtt maradtam vele, sajnos túl szerelmes és gyáva voltam lépni:(

2022. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Semmit. Csak annyira béna voltam, hogy közben véletlen este 11-kor megcsörgettem egy kollégáját...

A régi szép idők, amikor még ilyen dilis tudtam érte lenni. Ma már nem érdekel sajnos, de nincs senkije, csak azért se lesz, mert retteg, hogy lelépek.5 éve nem enged el, kihasznál az anyagiak miatt.

2022. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A férjem telefonját én kezeltem, mert lusta volt vele foglalkozni.

N

2022. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!