Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » “fociban is van kapus” ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csutkamutka kérdése:

“fociban is van kapus” ra szeretnék még szinonímákat,vicces hasonatokat ha tudtok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Mire gondolsz a focis példával?
2022. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát hogy ugye attól hogy van barátja meg lehet … vagy na érted erre régen hallottam egy nagyon ütős ilyen mondást csak elfeljtettem és hátha valaki leírná 😁
2022. márc. 14. 18:50
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

#2


Nem igazán vágom, hogy jön ez a focis példa ahhoz, hogy attól, hogy egy csajnak van pasija, még dobhatja.


Ha erre akarsz egy focis példát akkor inkább ez, amit most költöttem:


A meccs végén is lehet győzni. Attól, hogy vezet az ellfél 1-0-ra, még nyerhetsz az utolsó tíz percben is 2-1-re.

2022. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
*ellenfél
2022. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez már viccesen primkó :) Kocsmába való az ilyen szólás, szóval sajnos nem beszélem ezt a nyelvet, de iszonyú vicces elképzelni a kocsma all-starz egyikének előadásában (úgy mint a fogatlan bácsi, a mindig mattrészeg dürhő vörös fejjel, a helyi romaság csőcseléke vagy a ritkábban ott lévő cinikus vén genya - a háttérben flipperhang meg játékgép-zene a múlt megidézésére)
2022. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
csak az foglalt akin fekszenek. talán ezzel beéred még. de ne ezzel csajozz, rohadt legalja szánalom duma
2022. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Uhh ezt a csak azt foglaltak nekem is benyomták….nem volt sikere maradjunk annyiban 😄
2022. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na igen ez már olyan hasonlat de hallottam még erre sokkal ütősebbez csak már elfejtettem , nem akarok vele csajozni nyugi xd csak viccesek és ütősek ezek a hasonlatok 😁
2022. márc. 14. 19:17
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

lövésből lesz a gól

- ha nem próbálkozol, nem lesz sikered


kispadról nem lehet gólt lőni

- előzőhöz hasonló, rinyálsz, de nem vagy hajlandó semmit tenni érte hogy sikeres legyél


néha Messi is kihagyja

- nálad jobbaknak sem sikerül mindig, nyugi, próbálkozz újra


nagy lövééés, bedobáás...

- ez még a '90-es évek mélyrepüléséből maradt fenn; nagy mellénnyel,

nagy elánnal próbálkozol, de annyira elcseszed, hogy azt nézni is fáj


a kapufa nem gól

- alakul szépen aminek kell, de mielőtt megkurjantanád, leoffol vagy eltűnik


a focit gólra játsszák

- pl. randiztál 10 csajjal, de egyiket se kurjantottad meg, az még mindig 0


kapufa

- közel volt, de ezt elb*sztad

2022. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A pizzán is van gomba, mégis leszeded
2022. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!