Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság ért már így véget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság ért már így véget?

Figyelt kérdés
Volt egy ember akinek be vallottam hogy többet érzek iránta,azt mondta hogy ne beszéljünk.Előtte barátok voltunk hisz sok mindent meg beszéltünk.Szerintetek én vagyok a hibás? Nem kellett volna el mondanom neki azt hogy többet érzek iránta mint egy barát iránt.Olyan dolgokat fedeztem föl benne és olyan gondolkodást gondolatokat amik mintha az enyémek lettek volna,sokszor hiányoltam ha nem láttam,a társaságát a szavait a mosolyát,aggódtam érte ha beteg volt vagy rosszul érezte magát. Ti mit tennétek? El mondanátok hogy mit éreztek? Meg tettétek valaha is? És mi történt?
2022. márc. 16. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtettem. Azóta nem beszélünk, már barátok sem vagyunk, mert így nem lehet. Nehezítő tényező, hogy kollégák vagyunk, bár nem közvetlenek.
2022. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván sokaknak, ezen miért csodálkozol? Nem feltétlenül tudja a 2 ember akár egyike sem az elutasítás után kezelni a helyzetet, ebben senki sem hibás.

Nem baj, hogy elmondtad, bár nem ártott volna mérlegelned, hogy lesz -e fogadó készség, vagy ahogy reagál, azt te el tudod -e fogadni.

2022. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom ez mégis csak veszteségnek érzem ez normális dolog,hiszen nem történt köztünk semmi olyan dolog ami gyűlöletre adna okot,itt inkább csak az elvekről van szó.Vagy nem jól gondolom? Az a leg zavarobb hogy mostmár nem tudok rá írni egy random témával hogy egy kicsit föl töltsön ez a kapcsolat lelkileg,és ez nagyon tiszta,olyan mintha tudatosan hagynék ki az életemből egy olyan embert aki pozitívan hat rám.

Nehéz ezt meg magyarázni magunknak hogy bizony ez így helyes,holott mennyi megcsalást és bántalmazást látunk egy egy kapcsolatban

2022. márc. 16. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, hogy elmondtad, hiszen a barátság nem működött volna, hiszen te többet érzel. Tettél egy próbát, ő sajnos másképp érez, így el tudod engedni és kereshetsz tovább.
2022. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem hibás senki. Te részedről jó, hogy elmondtad, többet akarsz, mert így nem kell már elnyomnod ezt magadban. Ő részéről jó, hogy megkért a távolságtartásra, mert nem vezetett meg, egyesen megmondta, hogy nem nyitott erre.

Vesztességnek érezheted most a hiányát, de hidd el, amíg ott lett volna ő neked, akármilyen formában is, képtelen lennél új emberek felé nyitni. Ez egy zsákutca volt, amiből segített tovább lépni.

2022. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálatos,hogy így alakult,de egyetértek azzal,hogy már legalább tisztán látsz és tovább tudsz lépni.
2022. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 Tudom és ezt nagyon becsülöm benne,örülök hogy meg ismertem egy ilyen embert aki nem használt ki és nem vert át.Butaság volt ezt itt meg kérdezni,de néha nagyon hiányzik. Persze nyitott vagyok de már nagyon régen éreztem azt amit nála és nagyon félek hogy soha többé nem fogom,tudom ez csak ragaszkodás egy érzéshez egy gondolathoz,de nem tudom ki verni a fejemből,az a leg rosszabb hogy amikor meg látom egyből fel tör bennem egy csomó érzés.
2022. márc. 16. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!