Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lennék? (Lány)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? (Lány)

Figyelt kérdés

Néhány hete ismertem meg egy 2 évvel idősebb srácot egy netes fórumon. Beszélgettünk és mivel neki is szimpatikus voltam, megbeszéltük hogy találkozunk. Nagyon jól alakult, igaz még csak puszi de én nagyon jól éreztem magamat vele (észre sem vettem, hogy eltelt 5! óra) és remélem ő is. Azóta is beszéltünk, hogy meg kéne ismételni, szóval jól alakul az ügy...

Mióta láttam (milyen jó pasi) és beszéltem vele (milyen jó fej) folyamatosan csak rá gondolok és kb semmi értelmeset nem tudok csinálni csak merengek egész nap és legszívesebben rögtön újra látnám és elmennék vele- bárhova, csak vele lehessek!

Kezdenék beleszeretni? Még nem volt barátom és szerelmes se nagyon voltam, ezért nem nagyon tudom milyen az. Hogyan "ne gondoljak rá" hogyha valamiért nem jönne össze mégse, ne törjek össze lelkileg?


Köszi a válaszokat 18L


2010. szept. 13. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. Amúgy milyen fórum?
2010. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen az vagy. Grat! Próbáljatok minél többet találkozni, ez lesz a legjobb mindkettőtöknek :D ;)
2010. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen szerelmes vagy. A legjobbakat. Arra pedig nincs módszer, hogy ha már az vagy ne törj össze lelkileg, ha mégsem lesz semmi (bár ez elég valószínűtlennek tűnik).
2010. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!