Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos férfiaknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos férfiaknak miért nehezebb csinos lányt tallniuk mint fordítva?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de úgy vettem észre, hogy az átlagos kinézetű férfiakat a csinos nők észre sem veszik, ezzel szemben, az álagos kinézetű nők is könnyen "megkapnak" egy kifejezetten jóképű férfit.

Ti is így látjátok? Ha igen akkor mi ennek az oka és hogyan lehetne változtatni rajta?



2022. márc. 18. 13:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Hisztizzetek a jóképű férfiaknál, hogy ne adjanak esélyt átlagos nőknek.
2022. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Inkább pont fordítva szokott lenni. Átlagos pasi mellett szép nő van.
2022. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Mert egy pasinak mindegy csak pina legyen
2022. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
Mert a férfiak erősebben akarnak szexet, tehát párkapcsolatot is, mint a nők. Ezért az átlagos nő is hamar elkel, ha tud és akar szexelni. Egy nő viszont nem hatódik meg attól, ha egy átlagos férfi tudomására hozza, hogy szívesen lefeküdne vele. Inkább egyedül marad vagy vár a tökéletesre.
2022. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Úgy szeretném, ha linkelnél egy átlagos nőt, egy átlagos férfit, egy csinos nőt meg egy kifejezetten jóképű férfit.

Jönne a rengeteg más vélemény, hogy kinek mi az átlagos, csinos, jóképű. Mert ez rohadtul szubjektív...

2022. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Ez már megint milyen hülye általánosítgatás? Hat én minimum átlagos vagyok, de még átlagos férfit sem találok. Ennyit erről...
2022. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem szubjektív, mikor még gimibe jártam, voltak azok a srácok akikért titokban minden lány odavolt és voltak akikre senki nem nézett rá. De küldök képeket, ha már ilyen szépen kérted :)


Átlag ferfi:

[link]


Átlag nő:

[link]


Jóképű férfi:

[link]


Szép arcú nő:

[link]

2022. márc. 18. 13:51
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Szép arcú nőhöz belinkeltél egy beállított, szétsminkelt, photosoppolt nőt, míg az átlagoshoz egy smink nélküli, natúrt. Ennyi a különbség elárulom neked. Titeket férfiakat könnyű megvezetni....
2022. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
5: Én is várom ezt.:)
2022. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%
Brühü.
2022. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!