Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolat úgy hogy mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat úgy hogy mindkét fél Tinderezik?

Figyelt kérdés

Tinderen ismerkedtünk meg, és jöttünk össze majdnem egy éve. Most január óta azonban unalmamban feljárogatok megint, matchelgetek, meg beszélgetek random emberekkel, de ennyi, tényleg. Tudom hogy valaki már ezért is szakítana, de ez van, semmi rosszat nem csinálok ezzel. Viszont ami a furcsa, hogy a barátnőm is ezt csinálja valószínűleg. :'D És most nem azt mondom, hogy neki nem szabad úgy hogy én is ezt csinálom, felőlem csinálhatja ugyanezt. Csak nem vagyok benne biztos, hogy ő is "csak" ezt csinálja.


Még decemberben aztmondta, hogy ő már rég letörölte a Tindert. Aztán februárban láttam a telefonján, hogy kapott értesítéseket a Tindertől. Most meg 1 hete visszaolvastam még a régi beszélgetéseinket, és feltűnt, hogy változik a távolsága amit kiír neki az app. És ez a távolság csak akkor frissül, ha használja az appot. Tehát ő is használja ugyanúgy a Tindert. :'D Szerintetek mennyi arra az esély, hogy ő is csak beszélgetésre használja, és semmi komolyabbra nem? Amúgy ő ilyen kis visszahúzódó típus, én vagyok a 2. barátja.



2022. márc. 19. 01:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Unalmadban miért nem más fórumon beszélgetsz? Biztos van 1000 más hely, ahol van közös érdeklődés (a másik küllemén kívül), és ismerkedés célzata nélkül.

Nagyon álságos amire célozgatsz, ez a más szemében a szálkát, a tiédben a gerendát sem esete.

Meséld el neki, hogy Tinderezés közben észrevetted, hogy ő is használja, és beszéljétek meg, hogy ezt mégis miért!

2022. márc. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A legtöbb fórum anonim, Tinderen meg látom kivel beszélgetek, és minden korosztályból vannak emberek, és még külföldiek is, sztem tök érdekes. Függetlenül attól, hogy mire lett kitalálva az alkalmazás.


"Nagyon álságos amire célozgatsz, ez a más szemében a szálkát, a tiédben a gerendát sem esete."


Ezért írtam, hogy felőlem ő is csinálhatja, engem nem érdekel. :'D. Ami viszont biztos, hogy én tudom magamról, hogy tényleg csak unaloműzés céljából használom, és szigorúan csak beszélgetésre, ennyi. Szeretem a párom, nem akarom megcsalni. Viszont azt nemtudom, hogy ő is tényleg csak ennyire használja az appot.


Elmesélném én neki, de szerintem egyből szakítana, tudom hogy a legtöbb nőnél ez gyenge pont. Pedig tényleg semmi rosszat nem teszek, de ezt hiába mondanám neki, valószínűleg félreértené és túlreagálná. Főleg úgy, hogy ő is használja.

2022. márc. 19. 02:12
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

A kapcsolatotok egy önámítás. Még ha nincs is konkrét megcsalás. Aki szereti a párját meg elégedett a kapcsolatával, annak nincs szüksége Tinderre, meg semmi hasonlóra, egyszerűen nincs arra ingerenciája hogy direkt hajkurássza azokat az interakciókat amikor flörtölésbe keveredhet a másik nemmel. Plusz még hazudoztok is egymásnak, vicc.

Csak azt nem értem, hogy lehettek egyszerre mindketten annyira suták, hogy egyikőtök sem meri megmondani a másiknak hogy ez így langyos f.s és valami hiányzik.

2022. márc. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Igen, kérdező. Ez minden normális nőnél szakítóok. Nem kell, hogy randit szervezz, elég az, hogy egyáltalàn fent vagy. Ez a “csak beszèlgetek unalomból” pedig mekkora felelősséghárító kamu…

Full gàz, amit csinálsz és hajtogatod, hogy nem ???rossz??? Hogyne lenne rossz?? Közben pedig a barátnődre tolod, hogy ő lehet, mást is csinàl. Ha van esze, biztos.

Én mondjuk előbb ott hagynàlak, utána ismerkednék.

Ez végtelenül megalázó, hogy ilyen ócska kamukkal akarod kiszúrni a szemét, hogy csak unalomból beszélgetsz.

Ezekszerint pasikkal is matchelsz? Végülis, ha csak beszélgetsz…

Már az vérciki a kapcsolatodra nèzve, hogy Tinder kell, mert nem ér elég inger…

2022. márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De ebben semmi kamu nincsen. :'D Tényleg csak beszélgetek, hiába nem hiszitek el. A tindert nem csak flörtölésre meg ilyenekre lehet használni. Meg én nem az érzelmi és szexuális ingerre vágyom, azt megkapom a páromtól. Hanem hogy szocializálódjak, mert a munkámból kifolyólag nem találkozok sok emberrel. Pasikat nem látok, nem vagyok búza.
2022. márc. 19. 11:45
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

De hát miért lennèl búza, hogyha csak beszélgetsz?

Na ez az.

Ordas nagy hazudozó vagy és próbálsz hülyének nézni mindenkit, csak hát full hiteltelen.

2022. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hiába próbálsz rámbizonyítani mindent, attól még semmit nem hazudtam, és tényleg csak beszélgetek 😄 Senki nem néz hülyének itt senkit, ezt csak te érzed így.
2022. márc. 19. 12:20
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
És miért lányokkal akarsz pont ismrerkedni/szocializálódni? Menjetek el helyekre, szerezz haverokat a kocsmában.
2022. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szoktam eljárni, van bőven haverom meg barátom, de velük tényleg csak eljárogatni szoktam, és a mindennapokban nemnagyon szoktunk beszélgetni, csak mikor találkozunk személyesen. Aztán most a melóm miatt egy jó ideje màr nemtudtam velük találkozni, sőt, senkivel igazából, csak a párommal. Úgyhogy a legkézenfekvőbb amit már ismerek is a Tinder volt. De amúgy ha mondtok valamilyen hasonló alkalmazást, ami nem anonim, szívesen kipróbálom.
2022. márc. 19. 12:38
 10/18 A kérdező kommentje:
És itt a hasonló alatt nem a társkeresést, hanem a beszélgetést értem.
2022. márc. 19. 12:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!