Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, kedves, érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, kedves, érzelmes fiúk miért csak addig lennének jók egy lánynak amíg nincs jobb?

Figyelt kérdés
Velem ez már többször előfordült. Egy ilyen srácot miért nem vesznek komolyan?
2022. márc. 19. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Általában nagy igazság hogy a nőknek aki normális és ugye erre vágyik az nem tetszik nekik. Aki meg tetszik az még úgy bámult velük mint a kutyával. Nyilván van pár kivétel, mielőtt jön a felesleges komment cunami. Aztán legtöbb esetben a külső az ami kell, jól nézzen ki az autó mellett, vagy a karácsonyi képeken. Legyen autó stb stb stb.
2022. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert édes kevés az hogy te kedves vagy, ez az alap. Ennél azért sokkal több kell. Én például nem vagyok túl érzelmes, emiatt nem is lennék együtt egy ilyen emberrel.
2022. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Olyan röhejes és szánalmas már ez a kérdés, de minden nap fel kell tenni.
2022. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert normális lányt kéne keresni. Tudom, senkire nincs a homlokára írva, hogy milyen a jeleme, de ha nem egy ribit, vagy egy mentálisan komolyan sérült csajszit fogsz ki, akkor az meg fog becsülni.
2022. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem még addig se.
2022. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A nők ösztönösen olyan férfit keresnek, akik mellett biztonságban érzik magukat. Ehhez stabilitás és erő kell, ami sugárzik. A nagyon érzelmes fiúk általában egyikkel sem rendelkeznek kellő mértékben. Ha dolgoznál némileg a férfiasságodon, tehát bátorság, bevállalás, határozottság, felelősség vállalás, akkor vonzóbbá válnál a hölgyek szemében. A kedvesség mindezek mellett jó pont a nőknél, de kell az is, amit írtam.
2022. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert nagyon jó, hogy nagy a szived, csak abba nem kehet beleulni.

A nőknek szex kell, egy ferfival. Nem lelkizes.

2022. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Én anno a bunkó barátomat hagytam el egy kedves, aranyos fiúért még évekkel ezelőtt.


21/L

2022. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az alap, a minimum, ami kell, hogy legyen valakid. De ezen felül nem ártana egy személyiség.
2022. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!