Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kávéfogyasztók, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kávéfogyasztók, mit szólnátok hozzá, ha a párotok kifejezné nemtetszését, hogy kávét isztok, mivel “a világ legkeményebb és legaddiktívabb drogja a koffein”?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 18:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanam neki, hogy oke, es tovabb innam a kavemat.
2022. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Miért mondana ilyet valaki - valakinek?


Egyedül akkor fejezném ki undorom, ha a híres "macska szarjából összeszedegetett" kávét inná valaki.


Ha meg nekem mondaná valaki, akkor megmondanám, hogy kb. tízszer annyi tej van benne, mint kávé, szóval annyira azért nem addiktív.


Ironikus, amikor valaki rinyál a kávé vagy az egészségtelen étkezés miatt - egy nagy cigivel a szájában a la orvosok.

2022. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Bólogatnék és innám tovább a kávémat.
2022. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Megköszönném az aggodalmát, majd folytatnám a kávéivásomat, magamban pedig elgondolkoznék, honnan jött ez a barátomnak, amikor ő maga is kávézik, gyakran besegít a szülei kávézójában és Kolumbiában is önkénteskedett egy hónapig egy kávébab földön az egyik ismerősénél.
2022. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, h akkor nem egymást keressük és h byebye
2022. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Miért az ? Amikor a kávéfőző tönkrement nem ittam 2 hétig mert rossz alkatrészt rendeltem. Nem történt semmi attól hogy 2 hétig nem ittam. 46 éves vagyok 20 éves korom óta iszom. Na most ha 26 év után olyan addikt lettem hogy nem is siettem a kávé fozovel mert végülis mindegy , akkor nehezen védhető a szememben az álláspontja
2022. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ő is kávézik, tuti nem mondana ilyet. Meg amúgy ennek most mi értelme? Ha ő nem iszik és zavarja, hogy én igen, akkor minek jött össze velem, nyilván tudta rólam előtte is.

Dobott a csajod, mert drogozol vagy mi bajod van amúgy? Az ilyenek szoktak a kávéval jönni... Keserves kapálózás.

2022. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Együtt sem lennék ilyen emberrel, aki ennyire mereven elzárkózik olyasmitől is, amit valószínűleg ki sem próbált. Ha már a kávézás miatt kötekedne, akkor gondolom ő lenne az a fajta ember, aki gyakorin feltenné a kérdést, hogy vajon alkoholista-e a párja, mert megiszik havonta egy sört.
2022. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Minden kávéivót ezzel cs-szegetnek kb. Másik oldalról viszont amiatt megy a szemforgatás, aki a 900x basic jellem, bemutatkozásában pedig megemlíti, hogy “but first, coffe/coffeecoholic/Netflix+Starbucks”. :D
2022. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Nem mondhatná meg, hogy mit csináljak.


Inkább azon gondolkodnék el, hogy lehet, hogy valami baj van a fejében....


Remélem , hogy nem házasodtunk össze..

2022. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!