Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket inkább szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket inkább szórakoztat vagy idegesít ha egy teljesen esélytelen (lúzer, béna) srác próbál ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Lányokat kérdezted, de esetleg elfogadsz 1-2 saját tapasztalatot. Én ronda férfi vagyok (=> lúzer, béna), én azt vettem észre inkább undorodtak ezek a lányok. Amikor meg a baráti körből hívtam el egy lányt moziba, akkor pedig totál felháborodott, hogy mégis mit képzelek.
2022. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyik sem. Ha nem alpári a viselkedése, akkor én se leszek bunkó vagy ideges. Ha csak béna, max elmosolyodok, de nem szórakozok ilyen dolgokon. Elutasítom, de normálisan, ő is egy ember.
2022. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Idegesít.
2022. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ hogyan teszi. Ha erőszakos, nyomulós, aki többedszerre se érti meg hogy NEM, az idegesít. Ha csak bepróbálkozik, majd első - egyébként teljesen normális- szóra odébb áll, az nem zavar, még talán sajnálom is kicsit.


De ha nem egyből nyomul, csak normálisan hozzám szol, akkor simán beszélgetek is vele, anélkül hogy a legkevésbé is gondolnék többre. Ez persze neki lehet végül kellemetlen

2022. márc. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
A nyomulás és a random bele szólok egy beszélgetésbe a kocsma előtt között van különbség.
2022. márc. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon gyorsan rövidre zárom a beszélgetést, de udvariasan, viszont egyértelműen és határozottan.

Nem szoktam azt gondolni, hogy biztos ronda vagyok, amiért be mert próbálkozni. Szerintem ők a reménytelenség nyugalmával próbálkoznak mindenkinèl.

2022. márc. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Irritáló
2022. márc. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Számomra érdektelen! Ha nagyon nyomul, és nem érti, hogy NEM! Akkor már irritál
2022. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Rossz érzés, mert utálok csalódást okozni, és visszautasítani embereket. De férjnél vagyok, úgyhogy ha személyesen Brad Pitt próbálkozna, őt is vissza kéne utasítanom. Csak nagyon utálok megbántani bárkit is, úgyhogy nem szeretem ha próbálkoznak.
2022. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!