Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mi az, ami sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi az, ami sokat levon(na) a szemetekben a párotok, vagy egy random férfi férfiasságából?

Figyelt kérdés

Gondolok itt akár egy apró szokásra, viselkedésre, hobbira, egyéb tevékenységre.


Nekem pl. többször a fejemhez vágták már a családom idősebb férfi tagjai, hogy ne végezzek ennyi házimunkát otthon, mert ki fog ábrándulni belőlem a menyasszonyom. Nem kell semmi extrára gondolni, csak főzés, mosogatás, porszívózás, mosás, effélékre.


Szerintetek?


2022. márc. 20. 15:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

- Ha nem tudott leszakadni az anyjáról.

- Ha a legkisebb megoldandó problémánál pánikol.

- Ha erősebb vagyok nála.

- Túlérzékenység, hiszti, önállótlanság.

2022. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A legkiábrándítóbb számomra ha nem bújtak elő anyuci szoknyája alól. Nem arra értem, ha valaki bizonyos okok miatt még otthon lakik, hanem akik tényleg függnek az anyjuktól.


Az, hogy valaki nem segít a házimunkában az inkább férfiatlan mintsem férfias. Vagy ha nem is élünk a nemi fogalmakkal, én úgy gondolom az a társ aki nem segít a másiknak az nem valódi partner.

2022. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Amit te csinálsz az nem kiábrándító, hanem becsülendő. Nekem pld. a szőrtelenítéssel vannak gondjaim. Egy szőrös mellkas, láb nagyon szexi, azt, ha a hátát szőrteleníti valaki az érthető, de ha mindenhol az nem tetszik. Viselkedésben meg a férfihisztinél nincs rosszabb.
2022. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
A hűtlenség. Nem tudom megfogalmazni, de akiről tudom, hogy a múltban nem tudta magát tartani, attól elmegy a kedvem. Szomorúan rásütöm a "kár érte" bélyeget és hagyom a francba. Nekem baromi illúzióromboló, ha valaki ennyire primitív állat szintjén maradt. Tekintélyét veszti a szememben.
2022. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ez igaz arra is, ha mellettem látom másokra nyáladzani. Komolyan, mint valami kutya.
2022. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem tud angolul.. nekem fontosak a mémek meg a poénkodás angolul, meg hogy ne vesszen el ha elutazunk vagy ha nem tudunk egy filmet eredeti nyelven nézni az erős turn off
2022. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hűtlenség, hazugság, és ha képtelen szembenézni és felvállalni, ha barom volt.
2022. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Ha hallgat a család idősebb férfi tagjaira.


Minden olyan, amit azért csinál vagy nem csinál, mert a férfiasságát erősíti/gyengíti. Ez gyerekes nagyon.

2022. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok jöttek össze, köszi!


Mit jelent pontosan a "férfihiszti"? Mennyiben más ez, mint bármelyik másik?

2022. márc. 20. 16:23
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudja, mit akar. Ez olyan, hogy nem haragszom érte, de nagyon kiábrándító.
2022. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!