Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit nézel meg egy lányon ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nézel meg egy lányon ha nem a fenekét, és a mellét?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de azóta hátha vannak újabb válaszadók is.


Szóval az érdekelne, hogy ha a fent említett két adottságot nem lehet mondani akkor mi az amit külsőleg megnézel?

Illetve azon belül minek kell "megfelelnie"?


Például én a fogait nézem meg, fontos hogy szépek legyenek, lehetőleg egyenes és nem utolsó sorban legyen megmosva.

Az első fognál a minimális "nyári szünet" bejön, amennyiben a többi foga szép.


Ezen kívül a körmeit nézem meg, itt csak annyi számít, hogy szépek legyenek, nem rágott, beszakadt, koszos, és meglegyen mind :D (alkalom adtán a lábkörmét is megnézem, kifejezetten undorítónak tartom ha hiányzik valamelyik, de természetesen ez nem kizáró ok)

Ne kérdezzétek miért, én sem tudom.

Utóbbira nem gerjedek, tehát nincs lábfétisem, csak egyszeri ellenőrzést tartok :D


Ha kezét/lábát/hasát vagy valami tágabb fogalmat ír valaki akkor érdekelne, hogy azon belül mit nézel meg, minek kell megfelelnie és ha van miértje az is érdekes lehet.


Alapvetően mások válaszaira lennék kíváncsi, hátha vannak érdekes válaszok.



2022. márc. 20. 20:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Igen, szeretném én is tudni, mi alapján ítélnek még meg a cseppet sem felszínes férfiak.
2022. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ebben van e irónia...

Ha igen: gondolom a lányok is csak a belső értékeket nézik, és semmi más nem érdekli őket egy férfin ami a külsőségeket illeti, nehogy felszínesnek tűnjenek.

Amennyiben nem volt irónia: elnézést kérek :)

2022. márc. 20. 20:14
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

Arc: Arányosság, tekintet, arcjáték, mosoly, ápoltság.

Haj: Gondozottság, viselet, szín, dússág.

Test/alkat: Szintén arány, szín, mozgásformák/testbeszéd.

Ruhák: Színösszeállítás, típus.

Kb... :,D

2022. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%
Szerinted nem irónia? Milyen csicska nőket ismersz?
2022. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
A has a nagy kedvencem a nőkön, de mivel az ritkán látszik, így inkább a lábat mondanám.
2022. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%

A sorrend: Arc, fenék, lábak,(ha már úgyis ott vagyok), cicik.

Ha feltűnő a cici, fenék, akkor viszont eleve kinyomja a szememet.Utána jön az arc. A haj nem érdekel, műköröm, királylány-járás, alkarra akasztott női/papír táska, ifon akárhány kizáró ok. :)

2022. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
#7!Ha már úgyis a lábainál vagy, megnézed a ciciket? Jujj! Akkor durván lóghat szegénynek!😱
2022. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Igen, megnézem a fogait mert ha hiányos meg keresztül-kasul állnak az visszataszít.

Nem higiénikus, nem lehet tisztán tartani, valószínűleg nem is tudja rendesen tisztítani a fogait ilyen esetben, és valószínűleg a lehellete sem lesz kellemes.

Nem kell, hogy colgate mosolya legyen bárkinek is, de a mai világban ez szerintem nem olyan nagy elvárás.

Ennél sokkal jogosabb lenne belekötni a köröm mizériámba, mert az ellen nehezebb tenni ha pl. hiányossá válik.

Mindenesetre a fogak rossz állapota pont annyira taszít mint egy nőt egy nagy dagadt, szőrös igénytelen férfi.

Felháborító, és felszínes.

Mármint az a felszínes amit csinálsz írkálsz :)

2022. márc. 20. 20:35
 9/28 A kérdező kommentje:

Azt hiszem sikerült belegázolnom pár csúnya fogú nő lelkébe ezzel a kérdéssel, ezt sajnálom, nem ellenetek szól.

Sok férfi van akit nem érdekelnek ezek, gondolom ti sem rám vágytok, akkor meg minek háborogni?!

Egyszer fordult elő velem, hogy azért menekültem egy csajtól mert marha ronda fogai voltak, ezt leszámítva szerencsére a nők többsége ad magára ilyen téren is, úgyhogy nem szokott gondot okozni ez a gigantikus elvárás.

De ez annyira nevetséges, hogy most egy-két femin harcos ide talált akik amúgy bármilyen férfivel összejönnek, csak legyen kedves, okos, meg jólelkű, és bárhogy kinézhet nem számít, hisz ti nem vagytok felszínesek.

Vicc ha ezt beakarja adni bárki is.

2022. márc. 20. 20:41
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
#9. :D Nem, úgy értem, ha már a fenéknél vagyok, megnézem a lábakat. Nem rossz ám a lógó cici sem, ha nem derékig ér. :)
2022. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!