Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban vagyok több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban vagyok több éve , pár napja meg láttam, illetve szóba keveredtem egy szép lánnyal. Egyszerűen nem tudom ki verni a fejemből. Csak flörtölni szeretnék vele, facebookon nem tudnám be jelölni mert , a párommal közös kép van ki stb.!!??

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne vele irogatni hogy titokba maradjon? Mit csinálnátok ti ???
2022. márc. 21. 08:51
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
100%
Egy igazi főnyeremény vagy haver:D
2022. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam lesz ilyen, igaz nem szabadna, de rég dobbantotta meg ennyire a szívemet egy lány, attól függetlenül hogy szeretem e a párom
2022. márc. 21. 09:09
 3/44 anonim ***** válasza:
0%

"gondoltam lesz ilyen"


Gondoltad lesz ilyen? Úgy készülj egy normális, segítő választ nem fogsz kapni, mindenki csak téged fog itt ekézni. Inkább a való életben beszéld ezt meg a legjobb barátoddal vagy haveroddal, mert itt csak gyűlöletet fogsz kapni.

2022. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
100%
Ha annyira megdobbantotta a szíved, és közelednél felé, előtte szakíts a pároddal akkor. Legyél becsületes legalább
2022. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Na látjátok pasik ezért nem merek már kapcsolatba kezdeni pedig szeretném. Exem is megcsalt. Azt hinné az ember minden rendben szereted a párod ő is téged erre csak úgy látsz egy csajt akire hirtelen feláll és képes lennél megcsalni a párod mert nem hiszem el hogy csak ártatlan beszélgetést akarsz vele egy kis flörttel. Ha elkezded ebből több lesz. Komolyan a nőket sem védem de kezd már nagyon elegem lenni hogy egy normális pasit nem lehet ezen a földön találni akinek elég lenne egy nő.
2022. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Egyébként én normális vagyok, ritka fajta , tényleg. Ha gondolod dobj privit. Viccet félre téve, azért 10 év kapcsolat , a szerelem el múlik, a szeretett marad meg. Szeretem a párom, ugyanakkor mikor meg látom ezt a lányt , úgy érzem hogy de jó lenne beszélgetni, ismerkedni vele, nagyon rég éreztem ilyent, legutóbb 10 éve……. Elnézést ember vagyok érzésekkel. Egy kis flörtben nincs rossz. Na de az ilyen álszent nőket se bírom, hogy itt okoskodnak és közben el dudólják hogy nincs egy normális pasi éneket, közben meg világi kurvák, természetes tisztelet a kivételnek!!!
2022. márc. 21. 09:34
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Ritka gerinctelen fereg vagy

Bocs ritkanak nem ritka a pasik legtöbbje olyan mint te


10 ev utan ezt erdemli a parod.szerencsetlen

2022. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Kösd fel magad.
2022. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Na meg érkeztek az álszentek is :)
2022. márc. 21. 09:39
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

#5

Igazad van.

Ha van egy jól működő kapcsolata, és elmondása szerint szereti a másikat, akkor miért kell ilyen gerinctelen módon viselkedni?

Ha valami jól működik akkor azt tönkre kell tenni?

Tényleg már lassan csak saját magában bízhat meg az ember.

Csak flörtölni szeretnék = ha már jól belekeveredtem, az se baj ha d*gás lesz belőle.

2022. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!