Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mostanában állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mostanában állandóan az exével álmodik, visszavágyik hozzá vagy semmi jelentősége?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, mivel mindent elmondunk egymásnak egy ideje 1-2 hetente mondja, hogy az exével álmodott, hogy vele van együtt vagy összejöttek. Ha megsértődök mindig azt mondja, hogy nem jelent neki semmit és nem is érti miért álmodik ilyeneket. Mostanában kicsit hullámzó a kapcsolatunk, ami miatt én volt, hogy felvetettem, hogy szakítsunk viszont ő erről hallani sem akar.

2022. márc. 24. 04:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Szokásos manipuláció. Sima ügy.
2022. márc. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Önmagában az álom nem jelent semmit,az emberi psziché produkál olykor fail jelenségeket. Azon múlik minden, hogy ő hogy (akarja) értelmezni. Ha azt mondja, hogy neki nem jelent semmit,akkor valószínűleg így is van.
2022. márc. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És/Vagy a szokásos "szinkronizáció" hiánya.

Ha már van nézeteltérés/ingadozás a kapcsolatban, akkor rögtön a válás kerül elő, mint felvetés. (Ilyen alapon nem csoda, hogy az exével álmodik.)

Ehelyett inkább azon kéne gondolkozni, hogy milyen megoldást lehetne eszközölni a kapcsolat javításának érdekében. (Ha már 3 éve együtt vagytok. Gondolom, hogy anno nem véletlenül akadtatok egymásba.) :,D

2022. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt elmondja neked, akkor tényleg nem jelent semmit. Ha jelentene, nem mondaná el, akkor sem, ha amúgy mindent elmondotok egymásnak.

Az agya pedig nyilván azért produkál ilyeneket, mert hullámvölgyben vagytok. Azon dolgozzatok, ne az álmai teremtsenek konfliktust.

2022. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy álom amiről senki nem tehet.

Mivel most nem a legfényesebb részét élitek a kapcsolatoknak érzelmileg őt is zavarja

Azon nem csodálkozom viszont hogy egy ex megjelenésétől borzongató még ha álmában van csak jelen akkor is.!

2022. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, valami elrendezetlen benne felé?, vagy pont hasonlít az, amiben most vagytok valami konfliktusra, ami vele volt? Az álmok akaratlanok, az agy mindenféle emléket összekever még akár filmekből is, szóval ezért biztos nem veszekednék vele, mert minek? mit tud tenni? legfeljebb ezentúl majd nem meséli el vagy hazudik. Részedről viszont elég gáz szakítással fenyegetőzni. Ahol ez az adu ász ennyire lazán előkerül, hogy csak "felveted", ott sajnos az is lesz és nem a párod álmai miatt, hanem mert te vagy ennyire bizonytalan abban, hogy szerethető vagy-e. Ha szakítani akarsz, mert már jobb lenne nélküle, akkor szakíts. Ha nem, akkor csak azért ne mondogasd, hogy figyeljen rád jobban, mert nagyot fogsz koppanni, ha komolyan veszi, és tényleg szakít ahelyett, hogy teperne utánad. Mindig azt mondd, amit szeretnél illetve nem is, előbb mindig kérdezd meg, ő mit szeretne. Nem meggyőzni vagy idomítani kell a másikat egy kapcsolatban, akkor fog szeretni és ezt kifejezni, ha jól érzi magát melletted és vonzónak tart. Ha folyton megsértődsz ilyeneken, az nem az.
2022. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az, hogy felvetettem egy-egy komolyabb veszekedésnél a szakítást tudom, hogy az én hülyeségem, ezen igyekszem is változtatni, mivel valójában én sem szeretném, ha így lenne. Különben nem itt írogatnék ilyen kérdéseket…:)

2022. márc. 24. 08:42
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező nyugodj meg minden kapcsolatban vannak rosszabb napok.

Ne hidd el azt annak aki tagadja álszent módon fényezi a kapcsolatát

Itt derül ki mennyit ér a kapcsolat a gondok problémákat túléli-e

Mert azt csak az igaz szeretet megbecsülés tisztelet éli túl

Fel a fejjel ha igazán szeretitek egymást mindent megoldotok.

Megöregettek egymás mellett!

2022. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök pozitív dolog, hogy őszintén elmondja neked.

Hidd el, ha érezne még vmit az exe iránt, tutira nem hozná szóba a témát.


Az álmainkról meg nem tehetünk, és sosem szabad őket "szó szerint" értelmezni. Minden elemük csak szimbólum, amik valami teljesen más dolgot jelképeznek. Pl ha azt álmodod, hogy megeszel egy fát, akkor az nem azt jelenti, hogy tényleg meg akarsz enni egy fát :D


Nekem pl sokszor volt, hogy álmomban olyan emberrel csókolóztam vagy szexeltem, akivel a való életben nem akarnék, meg nem is foglalkoztam az illetővel, csak az agyam valahogy kiragadott darabokat és összegyúrta őket.

2022. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az álom sose lessz valóság ezek az összetettebb álmok amikor egy történet áll össze azok se a valóságot tükrözik csak nagyon ritkán de ez rohadtul ritka
2022. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!