Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasznált téged egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált téged egy férfi, mit mondanál neki utoljára, ha belehalnál a fájdalomba hogy ennyi volt?

Figyelt kérdés
Voltatok mar igy?
2022. márc. 26. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg semmit. Nem mindig kellenek szavak, és úgy gondolom ez szituáció pontosan ilyen.

Nem látom értelmét annak, hogy random beszólást odadobjunk. Sőt, szinte bármely szó minket süllyeszt.

2022. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Nehezen hinném ezt el magamról, de tegyük fel...

Semmit, talán max egy k.anyád hangzana el, azt mennék tovább.

Nagyon haragtartó vagyok, de nem bosszúálló típus, se nem vagyok pl. nagyon forrófejű, idegbeteg, nem tudom.

Az érzelmekkel elég hadilábon állok, biztos nem sírnék, inkább bulizgatnék a lányokkal, kicsit többet költenék magamra, ilyesmi, laza kapcsolatok, nem tudom.

De nem állna meg emiatt meg az életem, melóka, barátok, hobbik, és TANULNI a dologból.

2022. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Hát nem megmondtuk a másik kérdésednél, hogy A FÁJDALOMBA NEM LEHET BELEHALNI????


Egyébként pedig, ha neked mégis sikerülne, akkor semmit se mondanál neki. Mert a halottak nem beszélnek.

2022. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi az, hogy utoljára? Te szakítanál? Vagy ő?

Elmondanám, hogy mennyire szarul esett amit tett velem, sok sikert kívánnék neki a továbbiakban és elsétálnék

2022. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A feldúlt idegállapotban odavetett fellengzős szavakat végül mindig szégyelli az ember. Saját tapasztalatból mondom. Ha tönkrement a kapcsolat / valaki szándékosan kihasznált / egyértelmű, hogy nincs tovább, akkor jobb hallgatni. Nehezebb, de jobb.
2022. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amugy megyek aids tesztre, csaxolok;)(ezzel lehet megszivatnám)


Amugy viccet félretéve, tenyleg valami olyasmit mutatnék neki mintha lesz.rnám, esetleg annyit mondanék, nem gondoltam volna, hogy csak ennyit tudsz felmutatni, ennyi benned a kapacitás, azt hittem tobb vagy.

Így jártam.pá.

2022. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem fogsz belehalni a fájdalomba, e felől nyugodt lehetsz :D
2022. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami olyasmit, hogy ba*dmeg 🖕🏻
2022. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Pont most vagyok igy….nagyon faj….sajnalom,hogy nem vettem a jeleket es mindig kimagyaraztam
2022. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En is.Talan tenyleg jobb semmit nem mondani.
2022. márc. 26. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!