Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, történt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, történt már, hogy azért utasítottatok vissza egy nőt mert nem éreztétek magatokat elég jónak hozzá?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi miatt? Kinézet miatt, belső tulajdonságok miatt, életkor miatt...?

2022. márc. 27. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Belső tulajdonságok miatt több alkalommal is.
2022. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Nalam megesett igen.


Pl randin már első pillanatban meglepetten szolalt meg a srác hogy hu nem hitte hogy ilyen bombanővel fog találkozni es tudja hogy sehol fel sem ér hozzám es nem fogok tőle semmit akarni.


(Azért elbeszélgettunk jol, de igaza volt és mai nao is tisztelem hogy latta hogy nem passzolunk es nem állt neki nyomulni)


NAGYON de nagyon ritka az a férfi aki látja önmagát és a helyzetet hogy ennél semmi esélye es MÉLTÓSÁGGAL tudomásul veszi azt!!


Erre talán még én is képtelen lennék.

2022. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Folyt

Randikon a legtobb igenytelen fogatlan paraszt is azt hiszi van nalam esélye. Ritka az akinek jo az ítélőkepessége!

2022. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Amikor a beszélgetés a szexre terelődött, elejtett egy olyan megjegyzést, hogy neki minimum 2 óra időtartam egy szex. Nem vagyok egy hamar elélvezős, de ez elriasztott a dologtól. Kicsit azóta is bánom.
2022. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A privátban kérdezőnek: Én fiatalos 35 éves vagyok, a férfi 55 éves. Nem a fiatalos, hanem a korának megfelelő külsővel-belsővel. Sokáig ment közöttünk a szexuális tartalmú csipkelődés, aztán mikor a tettekre terelődött a téma, akkor hátrált vissza. Kis csend után pedig újra kezdődött minden. Most nem tudom, mégsem jövök be neki, vagy túl idősnek tartja magát hozzám.
2022. márc. 27. 12:27
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Én gyakran, főleg ha felmérem, hogy anyagilag kevés vagyok.
2022. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

1 -milyen belsőtulajdonságokra gondolsz, lehet tudni?


Nekem pont fordítva volt: totál oda-visszavoltam már az elejétől a pasiért, teljes köd, lángolás, fú de ki voltam..


Aztán kiderült hogy egy gazdag srác, és elég felszínes, kapcsolata ellenére is úgy viselkedett, hogymeg nem mondtad volna, hogy nem szingli.. Simán stírölte ugyanúgy, meg kivesézte a csajokat ha ott is volt a barátnője.


Bár később szakítottak, de a legutolsó kiábrándulást még az hozta, hogy hiába láttam rajta és éreztem hogy tetszem neki, végre elkezdtünk beszélgetni is normálisan. Aztán egy pontban nem értettünk egyet egykérdésben ( egyébként nekem volt iagaz ráadásul, csak nem erősködte, mert minek), de olyan stílusban válaszolt egyet nem értése jeleként, hogy az számomra instant offolás..


Arra gondoltam, hogyha már az elején így reagál valamire, amivel nem ért egyet, hogy nekem rosszul esik és prosztó, akkor mi lenne később a kapcsolatban, amikor össze kellene csiszolódnunk?.. Hogy kommunikálna, hogy beszélnénk meg?


Azóta több apró negatív tulajdonságára is fény derült, de azon át lehet lépni, ha akarna tudna fejlődni is.. Szóval el tudok nézni azért több dolgot is, senki nem tökéletes.. De ez volt az utolsó csepp, ki is ábrándultam akkor belőle, nem tudtam komolyan gondolni rá.

2022. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok: ezt csak azért írtam le, mert nemgondoltam h valaha úgy érzem h nem vagyunk egy szinten, hiszen ha 2 ember akarja, akkor tudják húzni egymást, és elfogadni a másikat bizonyos tulajdonságokban..


De itt én éreztem azt egy idő után, hogy a srác erős visszalépés lenne amiért gyerekes, tiszteletlen, (tehát én hiába adnám meg a tisztelet a kapcsolatban, ha a másik nem tiszteli a te véleményed vagy téged.. a viselkedésével).


Nem kell a szavak emberének lenni, nem kell lenyűgözni nagy gesztusokkal, csak alapvető elvárásoknak sem tud megfelelni, akkor az bizony gáz kategória.

2022. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dzsoki ***** válasza:
100%
Hogyan hátrált vissza a tettek helyett? Lehet,hogy csak flörtölni tud,de az is,hogy családja van és nem tudja időben összeegyeztetni. Amennyiben túl idősnek érezné magát vagy nem jönnél re neki,akkor el sem kezdte volna a csipkelődést. Legalábbis,ha lehetőségem van csipkelődni,akkor számolok vele,hogy szex is lehet belőle. Végül is,azért kezdeném el. az eredeti kérdésre válaszolva,nem utasítottam el még egyetlen felajánlkozó nőt sem. Igaz,nem is volt csak kettő.
2022. márc. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!