Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, ha van egy nő, akihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, ha van egy nő, akihez vonzódtok, milyen jelet vártok tőle, amiből értitek, hogy kölcsönös?

Figyelt kérdés

Minek hatására mertek lépni? Én mostanság azt tapasztalom, nagyon sok nő megalázóan kezeli a férfiak közeledését , ha nem kölcsönös a vonzalom. Majd eljutnak arra a szintre, hogy adott egy nő, aki szintén kedvel, de féltek lépni, nehezen közeledtek.


Mivel lehet ezt megtörni? Milyen jelet adjak neki? Látom hogy érdeklődik, egyértelmű, de egy kis félszt is látok rajta. Pedig nagyon bírom.


2022. márc. 27. 13:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Az en pasijaimnak az is elég ha egy nő simogatja a haját meg r.biskedik neki.

Maris felhívásnak veszik keringőre.

2022. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
*máris
2022. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én nem fogok ribiskedni. Nem szexpartnert keresek.
2022. márc. 27. 13:12
 4/25 A kérdező kommentje:
Rengetegszer rá mosolygok, visszamosolygok, poénkodok. Néha van egy kis zavar bennem, amit szerintem érez, mert mosolyogva néz rám, én rá, telnek a másodpercek és már én jövök zavarba
2022. márc. 27. 13:13
 5/25 anonim ***** válasza:
2022. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, hogy egyértelmű jel(sorozat)... :,D

Mert kinek mi számít egyértelműnek testbeszéd esetében?

Akkor lenne egyértelmű, ha te személyesen mondanád neki, hogy van esélye nálad.

De visszatérve a testbeszéd részére, lehet próbálkozni, sugallni, hogy mire is "gondolsz" éppen.

Pl: Ha egymás közelében vagytok, és mindketten ráláttok egymásra, akkor lehet "tükrözni" a mozdulatait, gesztusait.

Lábfej iránya, lábtartás, kar állása, kézmozdulatok, "nézőpont iránya", arckifejezés és a testhelyzet utánzása.

Ha álltok, vagy ültök, akkor "véletlenül" közelebb is lehet hozzá hajolni, amikor beszél.

Kommunikáció során ne csak a szemébe nézz, hanem a száját is nézd néha, mintha csak "ennéd a szavait", miközben érdeklődőn nézel, és a fejedet kissé ferdén tartod, a kezeddel alátámasztva.

(Mint a diáklányok az egyik Indiana Jones c. filmben.)

2022. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

Azért a tapasztaltabb férfiaknak már elég sokszor és könnyen leesik.

Sőt, én rajtam azért elég könnyen le szokták venni az érintettek.. Már ha nem akartam rejtegetni.


Ezekből szokott nekik egyértelmű lenni:

- sok meleg mosoly, szemkontaktus

- mosoly, ami csak nekik szól

- szemlesütés, lepillantások, (ha zavarban vagyok)

- kedvesség

- keresem a társaságát

2022. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%

Bár nő vagyok,sztm a pasiknak nem kell jel.

Ha tetszik nekik egy nő,akkor a tudtára adják,pl.elhívják kávéra,ami lehet akár randi is.

2022. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne kéne jel a pasinak!:) a nő jelez, a férfi erre lép ( vagy nem lép:) a nő dönt.

Sok mosoly, kedvesség, pajkosság, huncutság, az arca sugárzik ilyenkor egy nőnek:)

2022. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezeket csinalgatom. Remélem érti is
2022. márc. 27. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!