Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy választanod kellett két ember közt és utólag úgy érezted rosszul döntöttél?

Figyelt kérdés
A sztori röviden: 3 éve voltam kapcsolatban, amikor közös ismerősön illetve hobbi miatt megismertem egy srácot, akivel kb.azonnal jól kijöttem. Aztán az ismertségből barátság lett, majd jöttek az érzelmek is. Őszinte voltam a barátommal és elmondtam neki, hogy mit érzek, hogy mit hiányolok a kapcsolatunkból stb. Ő teljesen jól reagált, mondta, hogy megérti miért került harmadik fél a képbe és kérte, hogy ne dobjuk el ezt a 3 évet, hanem mentsük meg a kapcsolatunkat (testileg nem történt semmi a másik sráccal). A kapcsolatom jobb is lett, de csak egy időre. Sajnos most is előjönnek azok a problémák, amik akkor voltak és egyre jobban úgy érzem, hogy akkor nagy hibát követtem el. Nagyon nehezen engedtem el a másik srácot, összetörtem a szivét is valószínűleg, pedig csak egy kicsit bátrabbnak kellett volna lennem. Most már kicsit komplikáltabb kilépnem ebből a kapcsolatból, mert házasok vagyunk, lakáshitel stb, de akkor is meg kell tennem, mert itt vagyok 26 évesen egy rémes kapcsolatban és boldogtalanul. Csak közben mindig azon agyalok, hogy lehet többet nem lesz olyan pasi az életemben, mint akit akkor hagytam elveszni... Volt már valakivel hasonló dolog?
2022. márc. 28. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Épp most élem ezt. Házas vagyok, de a szívem hiába tiltakozom, máshoz húz. És nem tudom mit kellene tennem.
2022. márc. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tedd meg, ha elmulasztasz egy életfeladatot, eléd lép később nehezített formában.

Ezt nem tudod kikerülni, egyértelmű.

Olvasd el Leila: Kényszerházasság c. könyvét!:)

2022. márc. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"lakáshitel stb"

Kiadhatjátok, és abból törlesztitek a hitelt, amíg el nem fogy.

2022. márc. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 : sajnos tényleg igy van...
2022. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!