Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen korai lenne elköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen korai lenne elköltözni?

Figyelt kérdés
Igazából nem akarják elfogadni a páromat és nem is akarják a családban látni. Tudom szinte még gyerek vagyok, viszont nagyon szeretem, és mind a ketten nagyon szeretnénk, vannak közös terveink. Hülyeség lenne összeköltözni, ha nem sikerülne később sem elfogadtatnom?
2022. márc. 28. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez attól is függ, hogy a párodat miért nem tudják elfogadni.

Nehéz téma egyébként, a "nem szimpi a kölyök" jellegű kifogás a szülők részéről nyilván nonsense, de jó volna tudni, hogy ténylegesen van-e valami komoly problémájuk a pároddal.

2022. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szeretik a barátod?

Miből akartok megélni?

2022. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom középiskolás vagy, minimum az be kellene fejezni, de ha tovább akarsz tanulni, akkor a helyedben nem akarnék kiszolgáltatott helyzetbe kerülni.

Hány évesek vagytok, mióta együtt, mi a baj vele?

2022. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mibul?
2022. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyu is akkor költözött el otthonról, exem meg 16 évesen már külön élt előző kapcsolatában, azután meg már albizott, én meg itthon lakok még anyuval meg apuval, mert megtehetem xd
2022. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!