Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik mért nem mondják el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mért nem mondják el az érzéseiket?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ismerkedünk már egy ideje, de sose tudom, hogy érez e valamit irántam vagy csak barátzónába vagyok nála. Ha találkozunk elbeszélgetünk, mosolyog rám, de bensőséges dolgokról mindig chaten beszélünk.

Nem tudom, hogy lesz e valami ebből. Ha valami olyat írok neki, ami erre utalna, hogy mi ketten együtt akkor mindig olyan választ kapok amiből nem tudok rájönni, hogy ő mit gondol..

Mért ilyen bonyolultak a pasik??


2022. márc. 29. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából most nem az a kérdésed, hogy miért ilyen a pasik (egy része), hanem hogy a kiszemelted miért ilyen.

A rosszhír, hogy nem lehet a végtelenségig kerülgetni egymást. Élőben amikor találkoztok, kérdezz rá. Nem fog tudni menekülni a kérdés elől, de nem is éri váratlanul, mert már utaltál rá.

2022. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezd meg nyíltan hogy mit akar. És válaszból meg tudod h mi van
2022. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, ne általánosító hangnemben írjátok már ezeket a kérdéseket, amikor egy konkrét esetről kérdeztek.

Különben meg ha olyan már a helyzet, és tényleg tudni szeretnéd biztosra, akkor konkrétan kérdezz rá. Az határozott igenlő válaszon kívül minden más azt jelenti, hogy nem.

2022. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De személyesen sose beszélünk ilyenekről, meg sajnos nem mindig tudunk kettesben beszélgetni, de félek attól is, hogy ha megkérdezem és semmit nem akar akkor elvesztem mint barátot is..
2022. márc. 29. 08:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor épp itt az ideje, hogy beszéljetek ilyenekről. És mit jelent, hogy ismerkedtek már egy ideje? Hány évesek vagytok? Hol ismerkedtek?
2022. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Légy őszinte! Kérdezz rá!
2022. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne tokolj. Plane ne akarj baratsagot attol, akire ra vagy kattanva.
2022. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor évekig kerülgesd a témát
2022. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Azert nem, mert ha a ferfiember elmondja az erzeseit maris sokkal rosszabb a pozizioja a noknel.
2022. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem szabad elmondani, azért.
2022. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!