Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha bejelöl egy hölgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha bejelöl egy hölgy egy munkamegbeszélést követően, mit gondoltok miért teszi?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen pár napja megismertem egy fiút, aki csak arra az egy napra volt nálunk külsős munkaerőként. Csak pár mondatot beszélgettünk, de láttam hogy sokat nézett engem mikor nem beszéltünk is. A pár mondat beszélgetés alatt nagyon cuki volt és úgy tűnt mintha zavarban lenne, mert kicsit össze-vissza beszélt. Úgyhogy még aznap este bejelöltem Facebookon. Vissza is jelölt, de azóta (1-2 napja) sem írt rám. Láttam, hogy van egy csaj, akivel vannak fent néhány hónappal ezelőtti közös fotóik, amiken egyértelmű hogy járnak, de Egyedülálló címke van kint neki, szóval nem tudom...arra gondoltam, talán azóta szakítottak, de 3 hónapos a legfrissebb közös kép.. Én emiatt ráírni nem akarok, hisz elég gáz lenne így nyomulni ha barátnője van. Eddig azt gondoltam, az hogy bejelöltem elég egyértelmű hogy tetszik nekem és rám fog írni, de most elgondolkodtam hogy lehet gondolhatja azt is , hogy szimplán munkahelyi kapcsolatként jelöltem be. Hogy tovább nehezitse a helyzetet, vannak közös ismerősök, így még nyomorultabban érezném magam, ha ráírok nőként és lepattint mert barátnője van. Arra gondoltam, biztos írna ő is, ha akarna valamit és szingli lenne..de nem tudom. Mindenesetre 2 nappal később már a találkozásunkra visszautalva is gáz lenne rairnom, így ha rá is írnék, sem tudnám, milyen szöveggel tehetném.
2022. márc. 30. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Dugna.
2022. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te bejelölted, megtetted az elsö lepest. Szerintem ne irj, vard amig Ö fog.
2022. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
le akar pippantani
2022. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj rá. Ha akar valamit, majd ő ír.

Egyébként a be- és visszajelölések a legtöbb esetben nem jelentenek szinte semmit.

2022. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Türelem, rád fog írni.
2022. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Kérdezd meg hogy van e barátnője.


29/F

2022. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz ötlet találgatni, mert vagy sikerül rájönni vagy nem. Ha akarsz valamit, tegyél érte. Később visszagondolva, csak azt bánsz meg, amire lehetőséged volt, mégse csináltál semmit.
2022. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Érdek. Ilyen szinteken minden érdekből történik.
2022. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Jaaaa akkor ezek szerint ha bejelöl valaki és ezen kívül nem történik semmi akkor azt automatikusan úgy kell vennem, hogy tetszem az illetőnek és rá kéne írnom? Ezt én eddig nem is tudtam...

A kérdéshez: Szerintem nyugodtan írj rá, hiszen egyenlőre annyit tudsz, hogy neked bejön a srác. Ha valamit tudni szeretnénk akkor meg kell kérdezni azért van a szád többek között.

Igen ilyenkor benne van a pakliban, hogy koppan az ember meg az is, hogy kialakulhat a kapcsolat. Lehet félteni itt az egódat csak nincs értelme. Arról nem is beszélve, hogy ha vannak közös ismerősök akkor akár őket is megkérdezheted, hogy van-e csaja a gyereknek.

2022. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Ezt a sok tehetetlen embert...Nem tudod mit írjál neki? Hány éves vagy 14?

Azért vicces, hogy nem tudjátok mit írjatok, de a csoda online társkeresőkön a csávóktól elvárjátok, hogy egy személyre szabott üzenetet kapjatok elsőnek, de ti magatok egy egyszerű kérdést nem tudtok megfogalmazni.

2022. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!