Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mindent kibeszel, a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindent kibeszel, a női lelkitarsainak, barátainak. Elemzik a viselkedésem. Tanácsokat kap... Mit tennének? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Még a gunyneveket is együtt találtak ki, amit meséltem neki egy múltbeli dologról..
2022. márc. 31. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam idegen nőkkel gunyneveket kitalálni
2022. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám a fszba az ilyen aljas férget.
2022. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a "párod", ez egy görény.

N

2022. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuss-menekülj! Nem a te véleményed érdekli hanem másé!!!
2022. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az en ferjem is ezt csinalta, raadasul ferditett, hazudott rolam hogy szimpatiat csikarjon ki, itthon meg eloadta hogy nincs semmi gond. Az eredmeny az lett hogy mindenki megutalt miatta es toborzott magabak egy hadsereget a valaskor. De ettol fuggetlenul is szar hogy nem tudsz sehol megjelenni vele, mert mar hiredet keltette. Plusz a tanacsok.eleve nekik panaszkodik, szoval ok meg elhiszik, sajnaljak ot es jonnek majd a jo tanacsok. Peldaul ilyenek : Hagy ott a csajt, valj el, ne hagy hogy a gyerek vele aludjon, vidd el te a gyereket 2 evesen kirandulni, vegyel neki te ilyen ruhat.. bizony a vege az lesz hogy a sajat gyereked masok nevelik a ferjeden keresztul. Nekem sajnos el is vettek valakor heti valtasba, amivel nem lenne gond ha az apja apjuk lenne, de a gyerek neveleset abban a valtott hetben most is masok hatarozzak meg anyostol kolleganoig.
2022. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdek olyan férfival akinek van legjobb barátnője. Fikázhatnak ezért, nem érdekel. Túl sokszor szívtam meg a nagy elfogadásomat.
2022. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embert én nem nevezném és nem kezelném társnak. Menjen akkor, basszon a barátnőivel meg éljen együtt velük. A haverkáknak szennyes teregetés még női szemmel is egy rém dedós dolog, ami számomra árulásnak is számít.
2022. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom..


Ráadásul amit mondok, azonnal írja le, küldi az üzenetet..

Azonnal véleményezik is.


Nem egy nagy dolog, amit el kéne titkolni, de ki csinál ilyet?


Azt hittem én gondolom rosszul, hogy ez nem normális dolog.

2022. márc. 31. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem, nyugi. Látszik amúgy, hogy elfogadó vagy és először magadban keresed a hibát, de vannak szituációk, amikor legyél csak magabiztos. Az a félnótás meg döntse el. Senki nem fog így sokáig mellette maradni.
2022. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!