Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti nem ijednétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti nem ijednétek meg ha egy lány nyomulós/tapadós?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok énis, és más pasik tanácsát kérném ki (mondjuk lányok is írhatnak).

Szeretnék lányt, és lenne is valaki, de őszintén szólva a "gyors tempó", a nyomulása, a monológ amiket leírt nekem (még senkivel sem érezte ezt, hajlandó lenne kilépni a mostani kapcsolatából) inkább elvette a kedvemet, elijesztett a dologtól. Pedig 30 felett vagyunk.


2022. márc. 31. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem ijeszt meg, max ha zavar akkor megmondom neki hogy lassítson le kicsit. Ha meg továbbra is nyomul, és ez továbbra is zavar akkor meg nem jövök vele össze.
2022. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyrészt örülnék, mert legalább látnám rajta, hogy akar engem és csomó felesleges és idióta játszmázást megspórolunk, de másrészt elgondolkodnék rajta, hogy aztán nem-e játszaná el ugyan ezt később más miatt.
2022. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
A nagy könyv szerint óvakodni kell az ilyen lányoktól, a tapasztalatom ezzel szemben inkább az, hogy ha ez a nyomulás megfelelően huzalozott koponyával párosul, akkor egész jó történet kerekedhet belőle.
2022. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Örülj neki,hogy tiszta lapokkal játszik, és nem hülyít.

A másik lehetőség,hogy sajnos tényleg huzatos.

2022. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Még szép, hogy megijeszt. Amikor valaki szinte ismeretlenül egyből elkezd tapadni, az minimum gyanús: vagy fejben nem stimmel nála valami, vagy valami érdek hajtja. Ez esetben az lenne az első tippem, hogy szar a kapcsolata és kell neki egy akármilyen ugródeszka, hogy dobbanthasson.
2022. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
ezt gondolnám: Dik ez a fehér gádzsi mit akar tőlem, eltűnt a telefonja?
2022. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ijednék meg, de nagyon zavarna, hogy kapcsolatban van (még), de nyomulna rám.

Azzal válaszolnék, hogy nálam minden kapcsolat előfeltétele, hogy az illető egyedülálló legyen.

2022. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

#3:


Kihívás elfogadva.

2022. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
8# Oké, holnap Astorián tala.
2022. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

#9:


Humoros, de jó.

2022. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!