Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez? 20 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? 20 éves lány vagyok, a középiskolában volt egy lány aki eléggé a lelkembe tiport.

Figyelt kérdés
az volt neki a rögeszméje,hogy engem mindenki megutáljon.aljas dolgokat talált ki rólam,direkt beégetett mindig. most új iskolába járok,itt nincs semmi baj,de bebeszélem magamnak az utóbbi eset miatt.annyira,hogy éjszaka rémálmaim is vannak ezzel a lánnyal.nem merek felelni órán remeg a kezem,össze vissza dadogok azért mert mindig a régi emlékek jutnak az eszembe...hogy lehetne ezen segíteni?
2010. szept. 14. 17:58
 1/7 Kamuuu ***** válasza:
47%
Szerezz magadnak 1 srácot :D
2010. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
öhh. hát ennyire nem durván, de a szitu hasonlo velem, abbol a szempontbol hogy siman kiközösitettek, áltsuliba am minden fasza volt, gimiben meg páran ugy elintézték az önbizalmam hogy most egyetemen probálok visszatalálni magamra. lassan megy... sztem idő kell hozzá...
2010. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja csak én kb 2éve próbálom magam túltenni de nem megy:( Van barátom ő mellettem van,de ha bent vagyok a suliban,mindig azt hiszem,hogy rólam beszélnek a többiek stb....
2010. szept. 14. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Áegyél bátrabb, és netörődj azzal az idiótával..biztos vannak más lányok akikkel haverkodhatsz, vagy akik megértenek, vagy ha mástnem valami fiú megteheti és megvédhet ha megint újra próbálkozna a csaj..de csak annyi h ne törődj ezzel... és ne legyél feszült (pl a kézremegés..) inkább lazíts :) Én például a feszültséget úgy vezetem le h elmegyek futni, és errefelé vannak szép csendes helyek...oda kifutok és leülök...valami folyó/tó part...én ott teljesen meg tudok nyugodni és jobban tudok hozzáállni dolgokhoz, remélem segítettem valamit.bocsi ha hosszú lett :) 17/f
2010. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy kineziológust (ő segít a sztressz oldásban) vagy esetleg pszihológust. nem szemétkedésből, de ők talán tudnak neked segíteni. és nem kell a szűk családi körön kívül tudnia róla senkinek.
2010. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szegény szar lehet... én mondjuk nem hagytam volna magam... de azért ne legyél ennyire ideges mert a végén még ártasz magadnak. Kezdj el vmi sportot vagy jóga az nagyon jó!! ellazít meg minden :D
2010. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is a mozgás lazít el:) Lassú futás, totál kiszellőzik a fejem.

Ésmég önbizalmat is ad a sport.

De miért a szerelem kategória?:D

L19

2010. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!