Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban élő lányok/nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő lányok/nők, ti mindig elutasítjátok egy "idegen" férfi meghívását?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete megismertem egy lányt, és akikkel beszéltem a körülményekről, mindenki azt mondta, hogy tutira nem vagyok közömbös ennek a lánynak, szerintük nagyon is egyértelműen kimutatta, hogy bejövök neki. Még a megismerkedésünkkor megjelöltem őt egy közösségi oldalon, és ott elég sokat beszélgettünk (messzebb lakunk egymástól, ezért nem személyesen). Elhívtam őt egy kvázi randira, amire azt válaszolta, hogy van barátja, de barátilag szívesen találkozik velem. Ez így csak nekem furcsa? Ilyenkor mindig hárítani szokott mindenki, nem? Egy hét ismeretség után lehetne barátilag találkozni? Még ha nagyon közvetlen is valaki, szerintem akkor is elég furcsa.

2022. ápr. 3. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs ezzel gond. Attól, hogy párja van, még barátkozhat ellenkező nemű egyénekkel. Amíg a határokat ismerteti, addig semmi fura nincs ebben.
2022. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

En is szivesen baratkozom haverkodom pasikkal ugy hogy amugy szexet kapcsolatot nem akarok tőluk.

Ha nekik ez igy megfelel hogy velem igy töltik el a szabadidejuket mint haver baráttal akkor felőlem simán működhet.


Leszámítva ha betegesen féltékeny baratom van. Az olyanok mellett mégcsak szóba sem állhatok más pasikkal:(

2022. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan elmondta, hogy van barátja, de barátként szívesen találkozik. Innentől kezdve felesleges beleképzelni dolgokat, azért mert nő, még találkozhat férfiakkal, lehetnek fiú barátai. Barátnőmnek legjobb barátja is fiú.
2022. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem utasitanam el, eleve tobb srachaverom van altalaban, mint lany. Egyikkel sem szexelek. De ha netan akarnek, akkor meg azert nem utasitanam el. Valoszinu, hogy szivesen haverkodna veled es kesz, de amugy meg barmi lehet.
2022. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert többször kaptam olyan elutasítást, hogy egyáltalán nem akar velem találkozni az illető, mert van barátja, volt, aki kifejezetten meg is mondta, hogy a barátja nem örülne ennek. Mindegy, azért megkérdeztem, mert a magam részéről úgy gondolnám, hogy ha egy majdnem idegen pasi elhív egy kapcsolatban lévő nőt, akkor azt legtöbbször kapásból elutasítják, és még barátilag sem találkoznak vele.
2022. ápr. 3. 10:42
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ha érzem a pasin, hogy vonzódik hozzám és egyáltalán nem barátilag közeledik, akkor ez alap. Ez a baráti találkozás dolog nem létezik. Ha egy nem szingli csaj ilyet dob be, akkor unatkozik a kapcsolatában, kell valami izgalom neki.
2022. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6# Szerintem meg ez hülyeség. :) Ha a másik fél is benne van, hogy ez csak haverkodás lehet, akkor miért kellene többet belelátni? Nőként több férfi barátom, haverom van, mint nő, pedig már 30+ vagyok és van köztük 15 éves kapcsolat is. Egyikbe sem láttam soha többet, mint ami és ha szexuális ajánlatot tennének is max röhögnék egyet. Ha kijelentem, hogy csak haverkodásról lehet szó, akkor nem titkos dugópajtit keresek értelemszerűen. :D Ha azt keresnék, nem jelentem ki egyértelműen, hogy ez a határ.

A munkámban is férfiakkal dolgozom zömében, a partnereink 90%-a is férfi. Van akivel összehaverkodtunk a munkánk során és miután elmentem szülni is találkoztunk. Néha már gyerekkel együtt, mondjuk elmentünk közösen ebédelni. A férjem tud ezekről, semmi gondja vele, megbízik bennem.

Ha mondjuk otthon eltitkol valaki egy ilyen találkozót, az már felvethet kérdéseket.

2022. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#7 Jó haverkodast akkor. 😊 Örülök neked. 😘


6-os voltam.

2022. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6: Az az igazán érdekes, hogy a megismerkedésünkkor eléggé úgy viselkedett, hogy abból nem feltétlenül csak haverkodásra lehetett gondolni a részéről. Ezt itt nem részletezném (privátban esetleg le tudom írni), de beszéltem a dologról másokkal is, és nagyjából azt mondták, hogy a viselkedése alapján szinte teljesen egyértelmű, hogy tetszem neki, azonnal hívjam el randira. Olyan baráti találkozóm volt, hogy régóta ismertem egy lányt, aki hazalátogatott, és együtt elmentünk valahová beszélgetni, de egyhetes ismeretség után barátilag találkozni számomra kicsit furcsa.
2022. ápr. 3. 11:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Más munka során meg iskolában haverkodni, mint ugy hogy a semmiből ráírsz valakire. Barátnőmnek is sok fiú barátja van, egyáltalán nem zavar, de ha így ráírna valaki és elmenne vele találkozgatni, az már bosszantana.
2022. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!