Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én mièrt nem találok magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mièrt nem találok magam mellé ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Adott egy ismerősöm (nem mondanám, hogy barátok vagyunk, a szüleink azok) szerintem nem egy szép làny, mégis mindig olyan pasikkal jön össze, hogy leesik az állam.


Én szőke vagyok, vékony, sportolok, túrázok. Az ELTE-n végeztem, 3 nyelven beszélek, utazok, akár egyedül is. Szóval nem szorulok rá senkire.

Albérletben lakom, ellátom magam, teljesen önálló vagyok.

Eljárok bulizni, ismerkedem...stb


Ezzel szemben ő teljesen átlagos. Barna hajú, hozzám képest gyakorlatilag kövèr. Annyi, hogy magasabb mint én.

Oké, lediplomàzott vmi magán egyetemen, jó pènzèrt, meg nem hülye, de sosem volt komoly munkája. Inkább a maga ura. Én mióta csak lehet, diákkoromban is dolgoztam, hogy fenntarthassam az önállóságomat.

Nem tudok róla, hogy valaha is járt volna koncerten vagy egy buliban.

Inkább etet otthon csirkéket, meg főz semmint, hogy kimozduljon.


Mindezek ellenére olyan pasikat szed össze, mint akik vmi magazinból lèptek elő. Magasak, izmosak, jóképűek, okosak is ráadásul.

19 évesen mutatott be először valakit (idősebb volt tőle) nekem addigra már volt 2 pasim, de mindkettő rövid volt. Ők meg együtt voltak 5 évig!


A mostani viszont nagyon kiverte a biztosítékot nálam. Egyszerűen fantasztikusan néz ki a fickó. Sosem volt egy az ízlésünk, de tőle kész vagyok.


Mit csinálok rosszul?

Anyu szerint a fèrfiak félnek az okos, komoly egzisztenciával bíró nőktől.

Okè, de akkor is, inkább választják a barna, kövèr lányt hosszú évekig, mint engem?


Változtatnék is magamon, de hogyan ès mit?


Én 27, ő 26



2022. ápr. 3. 10:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit változtass magadon, hogy irigykedj. Csak olyat fogadj el, aki igazán tetszik és megfelel neked.
2022. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy NE irigykedj.
2022. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hízzál meg kicsit és vegyél csirkéket, ha szerinted ezen múlik.
2022. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfinak társ kell és nem az lesz a legfontosabb, hogy ne átlagos kinézetű legyen a nő.

A munkája, tanulmánya meg főleg nem fog érdekelni egy férfit, ha amúgy meglátja a társat egy nőben.


Lehet, hogy más a kisugárzása.


De szerintem semmiképp ne verje ki a biztosítékot, hogy neki milyen fickó jött össze. Majd lesz neked is. 😉

2022. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Noren1989 ***** válasza:
85%

Te mennyi fricit is lovagoltál be az elmúlt 10évben?


Valszeg egy provokatív kamu az egész, de ha nem:


-milyen irigykedve leélni egy fél életet?

-Nem gondolod, hogy komolyabb energiákat kellene fektetned az ismerkedésbe?

-Nem lehetséges, hogy kib_szottul felszínes vagy?

2022. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Kezd ott a változást, hogy NE anyu szerint a világban élj..
2022. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Kaaaamuuu 🥱
2022. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek vékony nőt előnytelen arccal.

De duci csajt is szép arcút!

2022. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az nem tetszik a férfiaknak hogy anyukád fenekében jársz még 27 évesen is
2022. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Én nem félek az okos és komoly egzisztenciával bíró nőktől. Tartok viszont a karrieristáktól, a felszínesektől, az irigykedőktől. Engem abszolút nem az érdekel, hogy ki hány nyelvet beszél, hány és milyen diplomája van, egy jó kapcsolatban nem ezek lesznek a legfőbb tényezők. Amúgy gyakorlatilag pont csak arról nem írtál, hogy milyen vagy egy kapcsolatban, mit teszel hozzá, milyen a világnézeted, a családalapításhoz való hozzáállásod stb. Lényegében véve pont azt hangsúlyozod az egész írásodban, hogy te nem szorulsz rá senkire, te nagyon jól megvagy egyedül is, és ez valószínűleg érződik a kisugárzásodon is. Ha ezt a marha nagy függetlenséget sugárzod magadból, akkor kb. mindenki el fog kerülni, hiszen minek törje magát bárki is egy olyan nő után, aki jól megvan egyedül is? Ráadásul azt is gyanítom, hogy lenne, aki érdeklődne irántad, csak te telibe szarod, mert nem elég jóképű és izmos az illető. Nem jár minden nőnek alanyi jogon Chris Hemsworth...
2022. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!