Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi nem keres, 100%...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi nem keres, 100% hogy nem érdeklem, ugye?

Figyelt kérdés

Volt már néhány találkozónk, azt mondta, fogunk még beszélni, szívesen látna is még. Ehhez képest hetek óta nem keresett, előtte kölcsönösen felváltva kerestük egymást, de nem zaklattam, nem voltam tapadós.


Mikor ezt mondta, utána egyszer írtam neki én, de a beszélgetésünk kimerült két mondatban és én írtam utoljára, leláttamozott.



Hagyjam az egészet, ugye?

Jól gondolom, hogyha kicsit is érdekelném, akkor megkeresne?


Csak annyira szar érzés, ha nem kér belőlem többet, miért kell ilyeneket ígérgetni?



2022. ápr. 3. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most nem igazán értem, tulajdonképpen megválaszoltad magadnak. Hetek óta nem keres, leláttamozott, nem mutat érdeklődést. Ezt a vak is látja.
2022. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám.
2022. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem érdekled. Egyébként az emberek többsége ilyen, nemtől függetlenül. Van, aki csak meg akarja kímélni a másikat attól, hogy kellemetlen dolgokra hivatkozva utasítsa el őt, de olyan is van, aki egyszerű prosztóságból válik köddé. Velem is előfordult, hogy egy csaj ígérgette, hogy találkozunk, aztán el sem jött a 2. randinkra, ráadásul meg is alázott a neten. Ez sajnos benne van a pakliban, lépj tovább, és keress valaki mást.
2022. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Csak tényleg nem értem minek ígérgetni, hogy lesz folytatás. Mert így nem tűnik valószínűnek. De akkor nem tudom miért kell a reményt táplálni a másikban. Ennél még az is jobb ha szó nélkül lelép, nem ígérve semmit.


Gondoltam hogy írok neki újból, de az már olyan mintha én loholnék utána, nem alázom meg magam.

2022. ápr. 3. 16:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fenntartott B tervnek. Valószínűleg több nővel ismeredett, és talonban tartott, de talált mást.
2022. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Az ígérgetés egyenlő az önfelmentéssel, hogy hát ő megígérte, csak mégsem úgy alakult. Az ilyen emberek ezzel próbálják megnyugtatni a lelkiismeretüket.
2022. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem érdekled őt eléggé. Már próbáltál te írni neki, de nem lett belőle semmi és már sok idő eltelt, szóval ezt inkább hagyd.
2022. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem vígasz de sok minden ilyen van akik menet közben felszívódnak, nők között is. Minimum egyszer mindenki talalkozott hasonlóval felnőttek között. Biztos meggondolta magat, mas van a kepben stb.
2022. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van, köszönöm a válaszokat.

Nagyon valószínű egyébként, hogy más van a képben. Hagyom is a francba, ismerkedek inkább másokkal én is, nem rá fogok várogatni.

2022. ápr. 3. 19:00
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Az lett volna a tisztességes, ha megmondja, hogy vége. Csak ugye akkor magyarázkodnia kell, vállalnia kell a véleményét stb. Sajnos ez egy ilyen világ, és csak még ilyenebb lesz.
2022. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!