Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Azt is szeretitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Azt is szeretitek, ha a lány nem csikis, és hosszan tűri a lábkényeztetést?

Figyelt kérdés
Csak ilyen tapasztalattal bírók írjanak, az utálkozók kíméljenek.

2022. ápr. 5. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
És ez mire jó?
2022. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=ovKb2wT6w8g

tekerd 0:18ra

"Dwight imádja a lábat!" 😆

Sajnos magyar verzió nincs fent a youtube-on.

2022. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Én nagyon szívesen megismerkednék egy ilyen nővel, tuti meglepiben lenne része lábtéma tekintetében.
2022. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért a #3 lepontozását nem értem? Csak azért mert más, mint te?
2022. ápr. 5. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen szeretem.
2022. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent a kényeztetés?


Még mindig teljesen tudatlan vagyok ebben a lábfétis témában.


Most az a lábfétis, ha egy nő lábát simogatják? masszírozzák? csikizik? nyalogatják, szopogatják?


Vagy ha a nőnek a lábacskáival kell a férfit kényeztetni?


Vagy ha egy férfi a "normálisnál" jobban érdeklődik egy nő lába iránt?


??


Privit abszolúte nem kérek!!

2022. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Igen, ez mind a kényeztetés változatai. Fétisnek nevezzük, pedig egyszerűen a láb iránti rajongás, mert tudomásul kell venni, a legtöbb idegvégződés ott van,és az az agyba továbbított ingerek által hormonokat termel, és reakciókat vált ki. Élmények, egészségi pozitív hatások, és ezeket nézzük, nem az elutasító negatív undor véleményeket!
2022. ápr. 7. 09:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a nem csikis barátnőimmel áttértünk a láb hosszú kényeztetésére. persze ebben benne voltak játékos csikiző percek is, amit örömmel vett, és nem hozta ki sodrából! Egyszerűen azt is élvezte!
2022. ápr. 20. 11:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!