Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszólítanátok lányt tömegköz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszólítanátok lányt tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy ismerkedési szándékkal pl odaülnézek egy lányhoz a buszon úgy hogy közvetlen veletek szemben szintén ülnek, tehát sokan vannak.

Csináltatok már ilyet? Mi lett a vége.

Na és lányok Ti? :)

Tehát itt a kulcs hogy mások előtt történik a nyitás.


2022. ápr. 5. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha elállja az utat simán.
2022. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tenném meg férfiként, mert ennek nem lenne jó vége, mégha normálisan is viselk az illető.
2022. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Nekem volt jó élményem belőle. Egyénszakásra terveztem, az is lett.
2022. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Szoktam tömegközlekedési eszközön. Azt kéne felfognia minden srácnak, hogy nincs mit veszíteni. Elhajt? És? Kiröhögöd, és elmész...egy másik lányhoz.
2022. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Azzal ha kiröhögöd csak azt árulod el, hogy meg lett sértve az egód. Senki nem köteles igent válaszolni, csak azért mert te leszólítottad. Törődj bele és próbálkozz máshol.
2022. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

"Kiröhögöd"

Ezzel csak azt éred el, hogy a lány elégedetten hátradőljön, hiszen bebizonyítottad, hogy jól tette, hogy elutasított. Egy ilyen húzással tökéletesen bebizonyítod az értéktelenségedet.

2022. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Kínos, kellemetlen, felesleges.
2022. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy srác akit mindig csak buszon látok. De az életben nem fog megszólítani. Pedig nem lenne baj.
2022. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Ismerkedj. Vallald az esetleges visszautasitasokat is es menj tovabb.


Hanem ismerkedsz,akkor majd egy migrans vagy afrikai leszolitja azt a not es megszerzi maganak. Mindig ez lebegjen elotted.


Tehat tanuld meg felismerni,ha vkinek bejossz,ugy nagyobb lesz a sikerelmenyed!

N

2022. ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, én egy gyáva pöcs vagyok.
2022. ápr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!