Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony srácként nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony srácként nektek is nehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok amit lehetne mondani pozitívumnak de igaziból a magasság elég erős szempont. Eddig online voltak a legnagyobb sikereim mert ott ugye nem derül ez a dolog ki egyből és tovább tudtam jutni a kezdeti elítélésen de mikor ez kiderült valahogy mindig megváltozott a másik fél hozzáállása és éreztem rajta, hogy ez zavarja és már nem olyan lelkes. Hogyan tudnék ennek ellenére sikeres lenni?

Mert nem olyan egyszerű szerintem, mármint igen, van egy x lány aki alacsonyabb mondjuk mint én de abból is nagy része nem tart vonzónak vagy maga mellé valónak és annyira pici az a közeg ahol alacsony is, be is jövök neki, hogy én még nem találtam meg ezt...



2022. ápr. 7. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mihez képest vagy alacsony.. 170 alatt?
2022. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen
2022. ápr. 7. 13:53
 3/12 anonim válasza:
Hát barátom én 175 vagyok de ugyanúgy küzdők a dologgal . Volt már magasabb nővel dolgom de mindig jönnek a magassággal meg hogy ha magassarkú van rajta akkor hogy mit szólnának 😬
2022. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, nem vagyok alacsony.
2022. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Ugyan már. Magas nő vagyok, de nekem is van a baráti társaságomban egy egészen picike srác (161-2 centi). Kifejezetten népszerű, mert barátságos, jó fej, jó a dumája. Imádják a csajok, és kevesebbet szingli, mint a magas barátaink. Hidd el, hogy nem a magasságon múlik. Inkább az lehet taszító, hogy érezni: te magad írod le magadat emiatt. Az önbizalomhiány a probléma, nem az alacsonyság.
2022. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 170 magas vagyok, de sosem volt probléma az ilyesmi a nőknél.


Ha érdekes vagy valakinek, nem ez fog számítani.

2022. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5

Jah mindenféleképpen amikor azt hallod vissza a csajnak, hogy magasabb nálad 5cmmel.

Bizzos az én magabiztosságom a probléma amikor a legtöbb lány magasabb barátot szeretne.

2022. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van.
2022. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2022. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
167 cm vagyok és ugyanezzel küzdök.:/
2022. ápr. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!