Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikertelen ismerkedés utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen ismerkedés utáni letörtség és magányosság ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel 2-3 hónapja és jól alakultak a dolgok közöttünk. Találkoztunk párszor, már szinte együtt voltunk. Majd jött a feketeleves, hogy egy kapcsolat most neki nem fér bele és inkább hagyjuk, amivel nem tudok mit tenni, csak továbblépni.


Ez a lezárás kb. 2 hete volt, de még mindig rossz a kedvem sokszor, egyedül érzem magam. Próbálok barátokkal időt tölteni, kimozdulni, lekötni magam, de ideig-óráig segít csak.


Sajnos még mindig sokat gondolok rá, de benne van az is, hogy jól esett vele lenni, jól esett az intimitás érzése.


A kardomba nem dőlök, de magányosan érzem most magam, váltakozik a kedvem jobb-rossz irányba. Ti hogyan szoktatok túllépni a másikon?


2022. ápr. 7. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Vodka.
2022. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 17 éves kapcsolatot kellett kihevernem,nem két hónaposat.Állj a sarkadra és ne sajnáld magad.Örülj hogy egy ilyentől megszabadultál.
2022. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Pálinka
2022. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Persze!Legyen alkesz,mert egy alig ismert emberrel "szakítottak"😅Bazdki te még gyerek vagy az fix.
2022. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet neki is hiányzol. Sose lehet tudni.
2022. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

5# Egész biztosan. Túl jó hozzá, ja és egy hónapja tart a "ma nem érek rá"

Aha ja persze....

2022. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha vigasztal, uebben vagyok most
2022. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Anton Chigurh ***** válasza:
100%

Szintén zenész.


Nálam csak annyiban más az eset, hogy két év nagy szerelem után lelépett, és magamra maradtam.


Nem tudsz mit tenni, mint hogy elfogadod, és valahogyan megpróbálsz másra koncentrálni.


Idővel kissé könnyebb lesz, vagy legalábbis nem annyira fáj majd, ha visszagondolsz rá.


Kívánom neked, hogy megtaláld a társad!

2022. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#5 Ugyan már. Ha hiányzik valaki, akkor keressük! De ez a filmbeli magamban vágyakozok utána de nem keresem inkább lepattintom...
2022. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvasgass gyakorit, még mélyebb letargiába kerülsz... Én is keresem a kötelet egy ideje
2022. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!