Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mot jelenti ha egy férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mot jelenti ha egy férfi azt mondja a nőre, csak úgy általában véve, hogy te mennyire kis univerzális vagy?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos mosószernek tekinti a nőket
2022. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

viccet félretéve, nem nagyon van ötletem, sosem hallottam még ilyet

talán a sokoldalúságra gondol?

2022. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű úgy értette, hogy sokoldalú vagy, szövegkörnyezet alapján könnyebb lenne megmondani. De nincs olyan jelentése, hogy biztos szerelmes beléd, ha ilyenekre gondolsz. Ezt akár barátilag is mondhatta.
2022. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy sok mindent meg tudsz oldani, sok mindenhez értesz.

Rám is mondta már a párom.

2022. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hasznos vagy.
2022. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mennyire sokoldalú a személye.
2022. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Edricusszal értek egyet. Nyálas-nyájas modoroskodás. Egyébként értelmetlen is, de az tulképp lényegtelen. De el se tudom képzelni miféle lény mondhat ilyet. Brrrr...
2022. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem gúnyos, sőt..
2022. ápr. 9. 06:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!