Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy èrezhetett rá erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy èrezhetett rá erre a srác? Vagy mit akarhat ezzel elèrni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal. Egy munkahelyen dolgozunk, csak más osztàlyon. Igazából mindennek olyan tökéletesnek kellene lennie, de ùgy èrzem, h vmi nem stimmel.

Nagyon figyelmes, odafigyel ràm, àgyba kapok reggelit, ölel, puszilgat, aggódik értem, tudja h iszom a teát, meghallgatja bármilyen hülyeségem...stb de akkor is mintha hiányozna vmi ès ezt az utòbbi időben mèg jobban érzem.


Múlt hèten ùj főnököt kaptunk. Egy fiatal srác, velem korú kb ès olyan èrzèsem volt az első perctől kezdve mintha közeledni akarna felém (tudja h van baràtom. Ismeri is)

Mindig mosolyog ràm, kicserèltette az asztalom (billegett) a székemet is (na az mèg rosszabb volt). Nem kávèzom, duzzogtam, h csak kávé van (biztos h hallotta, mert a hátam mögött nem messze nyomkodta a telefonját). Mit ad isten a héten megèrkezett egy vízforraló kancsò, meg teafüvek. Bárhol összefutunk azonnal beszélni kezd hozzàm, még a semmiről is. Màr mondtam, h utálom a nevemet, mert egèsz nap csak szòlítgatott, h most ez kéne, most az kéne. Ez hol van, az hol. Senki màs nem mehetett megmutatni, csak én.

Lebuktam, h kiszöktünk munkaidőben. Kicsit cukkol vele, de nem alpári módon. Nem is lett semmi szankciòja sem. Sőtt, elmesélte h a régi munkahelyén ő miket csinált néha.

Oké, mindenkivel kedves, rendes. Legalábbis annak mutatja magát egyelőre, de ùgy èrzem mintha rám külön figyelmet fordítana


Erre tegnap ùgy keveredtünk, h 3an voltunk egy helyisègben (ő, a barátom ès én) beszélgettünk vmennyit (már a téma is fura volt. Sőtt, kicsit elkerekedett a szemem) aztán a barátom elment, ketten maradtunk ès nekem szegezte azt a kèrdèst, h "Ugyan mièrt van vele, ha nem is boldog?" Ès hozzàèrt a karomhoz. Biztosan èszre vette, h megràzkòdtam ès zavarba jöttem, nagyon. Annyit feleltem neki, h téved, mire ő, h nem hiszi. Ès ezzel ott hagyott. Ma nem is találkoztunk. (Ilyen eddig nem volt)


Az a baj, h egyre jobban èrzem h vmi tényleg nem stimmel a kapcsolatunkban. Ès nagyon haragszom magamra, mert jobb pasit nem hiszem, h találhatnék. De ezt a legjobb barátnőmön kívül (aki amùgy azt a tanácsot adta, h döntsem el, h jó fèrjet vagy nagyobb szìvdobogást akarok-e) senkinek nem mondtam el!! Ès tuti, h bent nem olvassàk ezt le az arcomròl (hallgatom innen onnan, h jajj de szépek vagyunk) akkor hogy trafálhatott ennyire bele a főnököm ilyen piszok rövid idő alatt? Nem hiszem el, h ennyire jòk a megèrzèsei


Átfutott az agyamon, h talán csak szeretné, ha széttenném a lábam, de igazábòl 1)nem én vagyok a legszebb nő az irodában 2)van aki koslat a fenekében mint egy kiskutya 3)tuti nincs rászorulva, h kapcsolatban lèvő nőket fűzögessen egy kis szexèrt


El nem tudom képzelni, h mit akart elèrni ezzel a megjegyzèssel ès nagyon idegesít. Ideges vagyok, h holnap mennem kell dolgozni és ideges vagyok a barátom mellett, mert ott motoszkál bennem a dolog.

Mit csináljak? Pròbáljak meg beszélni vele? Jegyezzem meg h hogyan mondhatott ilyet? De vègtère is csak a főnököm. Bár egy főnöknek meg nem kellene ilyen megjegyzèst tennie, nem?

Túlgondolom az egèszet?



2022. ápr. 7. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Baráti gesztusból mondta. Mivel mindenkivel kedves ezért gondolom nagyon empatikus .
2022. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá, de biztos észrevett, megérzett valamit annak alapján, ahogy a barátoddal beszéltetek, viselkedtetek.
2022. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pròbáljam meg elkerülni? Vagy viselkedjek úgy mintha mi sem történt volna? De azèrt idegesít a dolog, kicsit ùgy èrzem, hogy hülyének nèz a barátom miatt

Bár mintha ő is kerülne, mert azóta még csak a látóterembe se jött, nem hogy szüksége lett volna vmièrt rám. Pedig dolgozik, mert látom a kocsiját


Amúgy köszönöm, mindkettőtöknek ment a zöld kéz!

2022. ápr. 8. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kerülnéd el? Munkakapcsolat. Otthon pedig vár a barátod.
2022. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!