Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti ettől nem rémültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ettől nem rémültök meg?

Figyelt kérdés

"Ha a közös lakás valamelyik házastárs különvagyona vagy önálló bérlete, a lakáshasználati jog ezt a házastársat illeti meg. A bíróság a másik házastársat kivételesen, és csak abban az esetben jogosíthatja fel a lakás megosztott vagy kizárólagos használatára, ha a lakáshasználatra jogosult gyermek nála van elhelyezve. Szolgálati lakás esetében azonban a bérlőt a lakás elhagyására nem lehet kötelezni.



A bíróság a házastársak közös tulajdonában vagy közös bérletében levő lakásának használatát megosztja, ha azt a lakás alapterülete, alaprajzi beosztása és helyiségeinek száma lehetővé teszi."


Azaz a csajod, kirakhat a SAJÁT TULAJDONÚ lakásodból!!!


2022. ápr. 8. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Te kitraknád az utcára a kölykeidet?😳
2022. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Egy kapcsolatban fontos a bizalom. Ha ez nincs meg, akkor elgondolkodnék a közös jövőn.


31/F

2022. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.-re.


Nem, de az exem, aki már egy idegen, azt ki.

2022. ápr. 8. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Hallod, nem vettem észre, hogy csajokról meg pasikról szólna ez a törvény... Miért a férfiak lennének megijedve?

Ja tudom, tudom, a csúnyarossz nőszemélyek kiforgatják őket a vagyonukból.

2022. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Hála az égnek hogy én nem akarok gyereket :D
2022. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van pénze, amit félthet a nőjétől, annak legyen olyan pénze is, amit nem sajnál egy ügyvédre.


Én ennek a híve vagyok.


Mindemellett pedig nem félek, a feleségem teljes mértékben külön tulajdon és külön kassza híve és hallani sem akar gyerekről. Emellett egyikünk sem nincstelen senki a másik nélkül.

2022. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak abban az esetben rakhat ki a "csajod", ha egyrészt van bizonyítottan közös kiskorú gyereketek, és másrészt te valamilyen oknál fogva veszélyt jelentesz rájuk. (Pl: bántalmazás.)

Egyéb esetben nem lenne indokolt, hogy "kirakasson" a saját lakásodból.

Ezért érdemes vigyázni, hogy kivel jössz össze, és mik a terveitek egymással... :,D

2022. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!