Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19-30 év közötti férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-30 év közötti férfiaknak tetszik ez a fajta nőiesség?

Figyelt kérdés

Tudom manapság ,ha igazán nőies nőkről esik szó a legtöbben egyből az üresfejű, miniszoknyás, szilikoncicis, hidrogénszőke, szoláriumégette lányokra asszociál. A kérdésem az lenne,hogy vajon korunk férfiainak tetszik-e az 50-es 60-as évekre hajazó igazán természetes ám feminin, ugyanakkor nem ribancos nők stílusa? Szoknyák, magassarkú, piros köröm/rúzs,gondosan formált hajt stb. ? Vagy inkább ijesztő számukra?


[link]

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. szept. 15. 12:44
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon bejön! (F 25 éves)Tulajdonképpen az számít, hogy milyen a nő maga, nem az hogy mi van rajta. Egy szexi csaj bármit vesz fel, szexi lesz.
2010. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit old school style, de aki szép az szép. Persze igénytelen öltözködéssel el lehet rontani az egészet, de akár ilyen öltözködéssel, akár modernebb stílusal is sikert lehet aratni... mondani szokás: arany középút a legjobb...
2010. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
szépek
2010. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nyerő! 27F
2010. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
ezek a ruhak,es a stilus a mai napig egy nyero dolog :)
2010. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem a nőies még ma is inkább ezt jelenti, nem az üresfejű riban.cokat...
2010. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
a szoláriumégette hidrogénbombák ijesztőek számukra
2010. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

A nőiesség szerintem amúgy sem ruha kérdése, úgyhogy igen :)

19F

2010. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igencsak meglepődtem, őszintén szólva nem erre számítottam, mivel tapasztalataim alapján,inkább buknak a cicababákra a férfiak mint az ilyen nőkre. Mintha tartanának tőlük vagy ilyesmi, magam sem értem. :)
2010. szept. 15. 13:08
 10/30 anonim ***** válasza:

"Tudom manapság ,ha igazán nőies nőkről esik szó a legtöbben egyből az üresfejű, miniszoknyás, szilikoncicis, hidrogénszőke, szoláriumégette lányokra asszociál." ne haragudj de ez tök hülyeség.. az ilyen csajokat senki se tartja igazán nőies nőknek, max meg akarják d*gni..

én ugyan lány vagyok de tapasztalatból tudom hogy nem sok srácnak jönnek be az ilyen csajok akiknek meg bejönnek azok úgysem érnek meg egy lyukas 10fillérest se..

2010. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!