Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják az, hogy kurvábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az, hogy kurvából lesz a legjobb feleség?

Figyelt kérdés
Miért mondják ezt?

2022. ápr. 11. 14:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
A k.rvák nem fehérmájúak. Pénzért dolgoznak. Nem tudtad?" De jó szakember ért a munkájához és szereti is.
2022. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

21

Áltasd magad ezzel. Nekem speciel volt olyan barátnőm, aki k.rva volt (méghozzá útszéli). Dehogy szerette csinálni! Azért csinálta, hogy legyen vmi esélye az életben, legyen lakása. Ez egyébként össze is jött neki.


Nem értem, hogy valaki hogy lehet ennyire eltévedve. Te akármilyen büdös szájú, csúnya, kövér, perverz, izzadt, ápolatlan, fogatlan, pattanásos nővel lefeküdnél, mert élvezed a szexet? Hiába mondod, hogy igen, úgysem hiszem el.

2022. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
73%

Azért, amiért azt, hogy rablóból lesz a legjobb pandúr.



Mert érti a dolgát.


Ahogyan egy tolvaj tudja a tolvajlás fortélyait, ezért képes a rabló fejével gondolkodni pandúrként, úgy a kurtizánból lett feleség is tudja, mitől döglik a alégy.


Tudja mire vágynak a házasságszédelgő férfiak, akik a kuncsaftjai voltak. Tudja mi kell a férjének ahhoz, hogy jóllakjon, és ne zabáljon máshol.

2022. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

"Tudja mire vágynak a házasságszédelgő férfiak, akik a kuncsaftjai voltak. Tudja mi kell a férjének ahhoz, hogy jóllakjon, és ne zabáljon máshol."

ez. egy csomóan le is írtuk, de valamiért teljesen le lettünk pontozva.

2022. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én is lelettem...
2022. ápr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
valószínűleg sokakat idegesít a tény, hogy a k.rvák értenek hozzá, mitől indul be a férfi.
2022. ápr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%
Én feleségem is prostituált volt, szerintem jól választottam :)
2022. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

23: Nem jó a hasonlat. A rablóból pandúr akkor lehetne kb, ha prostiból sticivé válik (bár még ez sem igaz)

Ha valakinek csak szexben van tapasztalata, honnan tudná milyen feleségnek lenni? Az nem csak a szexről szól. Kb. mintha azt mondanád, hogy aki picit is ért az autószereléshez, az világbajnok F1 pilóta. Hát nagyon nem!

2022. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Mert megélt mindent kitombolta magát

Már képes rá hogy elcsendesedett normális nyugodt harmonikus párkapcsolatot éljen minden téren.

2022. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

29: Szerintem az embernek van egy személyisége, aminek egy része nem változik. Ha valaki sűrűn cserélgette a partnereit, az fogja is. Nincs ilyen "megélt mindent". Van akinek egyáltalán nem kell 1nél több partner például életében.

Kicsit olyan ez, mint amikor a nők álltatják a bűnöző simlis mellett magukat, hogy "majd én megváltoztatom". Nem fogja.

2022. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!