Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, bele mernétek vágni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, bele mernétek vágni egy kapcsolatba olyan férfival, akinek vannak bizonyos furcsaságai?

Figyelt kérdés

Mások szerint időnként furcsán viselkedik társaságban. Általában zárkózott, kevés emberrel beszél keveset, de amikor igen, akkor értelmesen nyilvánul meg mélyebb, komoly témákról. Ritkán néz mások szemébe, de aki tetszik neki, azzal keresi és tartja a szemkontaktust, ugyanez igaz az arcmimikájára, mosolygásra. Néha kicsit furcsán néz, nagyon hosszan. Általában ok nélkül nem kedves, udvarias, de a kiszemelttel szemben igen. Vannak különböző szokásai az étkezésben, egyéb dolgokban, amiktől nem szeret elérni, olyankor bosszús. Szereti a megszokott, bevált dolgokat, ha a dolgok a tervei szerint haladnak. Nagyon egyenesen őszinte, csak a nagyon direkt humort érti, az elvontabb dolgokat nem. Az érzéseit főként szívességekkel, segítséggel tudja kifejezni. Időnként elvonult a saját világába, olyankor nem szereti, ha zavarják, de ezt a teret meghagyja a másik félnek is.

Kicsit féltékeny, ha a kiszemeltjénél más férfiak is nyíltan próbálkoznak, mivel csinos nő. Ilyenkor igyekszik mellette maradni, finoman megérinteni, illetve átvenni a szót, hogy a rivális értésére adja a határt. Mennyire lehetnek elfogadhatóak ezek a tulajdonságok a nő számára, érdemes próbálkozni, ha ő is viszonozza a szemkontaktust, mosolyt, illetve meg tud nevettetni, de nem erőlteti a beszélgetést, ha rosszkedvűnek lát?



2022. ápr. 12. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez jo hosszu leirasa az autizmusnak tesom
2022. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem van valami szemelyisegzavarod biztosan, ne probald eltitkolni. A titkolozassal van a problema…l
2022. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet eltitkolni, látják mások is, igazából mindenki.
2022. ápr. 12. 20:15
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Tehat jol tippeltem. Engem nem zavarna,mivel tobbek kozott ezt tanulom, tudnam miert viselkedsz igy, de nem mindegy a spektrum , ill. ,hogy mennyire is vagy egyuttmukodo….fontos a tudat.
2022. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Igazabol itt az a kerdes,hogy te tartosan fel tudsz e vallalni egy kapcsolatot. Ha ugy erzed igen, stabilan helyt tudsz allni erzelmileg, kezelni tudod az ezzel jaro esetleges konfliktusokat, kepes vagy a megfelelo es szukseges kommunikaciora a leendo partnereddel, akkor nincsen vesziteni valod.

Kommunikacio. Ez mindennek az alapja.

2022. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2022. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak hasonló dolgaim de főként az emberi része ami igaz. Szerintem ha ezek erősen érződő dolgok akkor jóval nehezebb dolgod lesz, mivel a zárkózót emberekre nem igazán figyelnek fel.
2022. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma már azonnal kilőném a személyiségzavart és sikítva menekülnék...
2022. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Járnék, de nem működne hosszútávon szerintem. Volt dolgom ilyen sráccal. Nagyon helyes volt, de nagyon sok furcsasága volt, olyannyira, hogy egyszer rákérdeztem, nem Aspergeres-e és tagadta, teljesen felháborodott. Így viszont nem igazán tudtam mit kezdeni azzal, hogy szex közben sem engedett olyan érintéseket, sem mozdulatokat, amitől az egész élvezhetővé, intimmé válik. (Pl. nem érhettem az arcához.) Az ölelése is rideg volt. Ha biztosan tudtam volna, hogy ez az Asperger miatt van, lehet hogy tudom ezeket kezelni, de így lefordítottam a testbeszédét arra, hogy közömbös irántam és nem éreztem jól magam vele. Igazából azt éreztem, hogy szex közben zavarom.:D Ráadásul nagyon fejben szexelt, elemezgette az egészet utólag is, hány perces volt, mi a véleményem, teljesen agyoncsapta a jó részét. Nyilván az élet más területein is nehéz lett volna, de mi csak szexet akartunk, így leginkább erről tudok nyilatkozni.
2022. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért az autizmus-spektrumzavar nem személyiségzavar (az ezt válaszolóknak), a kérdezőnek valószínűleg az előbbi van. Kérdező, én találkoztam már olyan emberekkel, akik tuti, hogy a spektrumon vannak, de megvan bennük az a plusz zsenialitás, ami nagyon vonzóvá tudja ezt tenni. Szóval nálam nem kizáró ok, és ha megvan a vonzalom, adnék esélyt, hogy hogyan működünk együtt. De persze fontos lenne a te belátásod és tudatosságod is. Egyébként látok a környezetemben párkapcsolatban jól működő Aspergerest is. Szóval bizakodj!


(Privit nem kérek, van barátom, mindezt elméletben írtam :))

2022. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!