Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak társadalmi interakció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak társadalmi interakció jellege miatt érdekel a szex, kapcsolatok, ti hogy vagytok ezzel? (24/L)

Figyelt kérdés

Leginkább az ismerkedés az ami érdekes, kis flörtölős utalgatások stb.

Maga a szex is, az érdekelene leginkább hogy vajon hogyan változtatná meg a másik viselkedését, hogyan reagálna.

Ugye ez csak ismerősök esetében érvényes, mert velük találkozunk később is.


Olyan személlyel nem nagyon találkoztam még, akivel kapcsolatot el tudnám képzelni, vagy annyira meg fogott volna benne valami, hogy vonzzon.

Vagy ha mégis akkor rövid időn belül kiderült beszélgetésből hogy nem passzolunk, és elmúlt a varázs idézőjelesen. :D


Egyébként, mint fizikai cselekvés a legtöbb ember számára csak stressz leveztés, biológiai késztetés.

De ha a késztetés nincs, ( pl. "kasztrálás")

Akkor már úgy nincs igazán motiáció rá.


Az viszont nagyon érdekes, hogy az emberek viselkedére mennyire nagy hatással van kb. minden terlületen.

Mit gondoltok erről? :)



2022. ápr. 13. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Engem a kapcsolat és a szex abszolút nem a társadalmi interakció miatt érdekel, hanem mert nagyon jó. Jó érzés szexelni, jó érzés szeretni és szeretve lenni, számítani egymásra.
2022. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
nőket nem szoktak kasztrálni.
2022. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

A trsd-i interakciók, kölcsönhatások olyan alapok, mint pl az, hogy gurul egy kocsi kereke.

Nem azért erdekel egy kocsi, mert gurul a kereke, hanem hogy eljutok vele valahova, vagy nem.

2022. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Azt h vmi krva okos nőnek akarod beallitani magad az irasod alapjan. Nem sikerult nyugi
2022. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Példaként írtam, a férfiaknál erősebb a késztetés, meg szükséges is időként könnyíteni magán úgymond, és a "kasztrálást" emiatt írtam.


Kort, nemet is írhattok.

2022. ápr. 13. 09:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként, mint fizikai cselekvés a legtöbb ember számára csak stressz leveztés, biológiai késztetés."


"Az viszont nagyon érdekes, hogy az emberek viselkedére mennyire nagy hatással van kb. minden terlületen."


Van itt némi ellentmondás.

Nincs semmi baj azzal, hogy téged személy szerint jobbára hidegen hagy a szex, de felesleges ideológiát gyártani hozzá.

2022. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Olyan személlyel nem nagyon találkoztam még, akivel kapcsolatot el tudnám képzelni, vagy annyira meg fogott volna benne valami, hogy vonzzon.


Vagy ha mégis akkor rövid időn belül kiderült beszélgetésből hogy nem passzolunk, és elmúlt a varázs idézőjelesen. :D"


Szapioszexuális-e vagy?

2022. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nőknél is van késztetés. Nálam biztos.
2022. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora tevkepzeteket keredzo... En nem orulnek neki egyaltalan, hogy ilyen kiserleti nyulkent vagyok kezelve meg a reakciokat figyeled lehetnel akarmilyen jo no ez azert nagyon lealacsonyito
2022. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A könnyítés azért nem stimmel teljesen,vannak sokan akik művészetként élik meg és szenvedéllyel..nyilván a női partnertől is függ mennyire vonzó a férfi számára.. Ez a gyorsan lökök 3-at általában akkor van ha a nő mégsem olyan vonzó a férfi számára.
2022. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!