Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még nő aki normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még nő aki normális, rendes, biztonságos, stabil, őszinte kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

Miért mindig azokat fogom ki akikről elhiszem és elhitetik velem hogy őt keresem, de ehelyett hazudozik, megcsal, gerinctelen, önismeret- és önbizalomhiányos, részegen fogdosni hagyja magát különböző férfiaknak?


Sajnálom hogy ezt az egészet most kiírom magamból. Rendkívül el vagyok keseredve.



2022. ápr. 15. 08:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Ne legyél. Vannak.
2022. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Nőként írom,ne keseredj el, vannak. Csak nem hozzád illő lányokat fogtál ki.
2022. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Van, persze.
2022. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet máshol kéne ismerkedned. Ezeket a lányokat hol ismerted meg?
2022. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

"Van még nő aki normális, rendes, biztonságos, stabil, őszinte kapcsolatra vágyik?"


Persze, hogy van ilyen nő. Én is ilyen vagyok. Viszont én már nem vagyok fiatal. Engem a szüleim még elég szigorúan, erkölcsösen neveltek. Ebből kifolyólag nem is viselkednék soha úgy, amiket felsoroltál.

Azt nem tudom, te milyen korosztályban tapasztaltad ezeket amiket írtál?

2022. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
vannak unalmas emberek, akik itt unatkoznak naphosszat. Előre!
2022. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
25 vagyok és kész lennék akár hosszú távra elköteleződni egy megfelelő emberrel, a korombeli és valamivel fiatalabb nők pedig (vagy inkább lányok mert az ilyeneket nehéz nőnek nevezni) úgy látszik hogy nincsenek erre készen. Hatalmas tisztelet a kivételnek. Persze minden joguk megvan ehhez hogy ilyen életet éljenek, amilyet akarnak. De akkor tegyék azt anélkül hogy másnak fájdalmat okoznának, anélkül hogy elhitessék hogy az adott emberrel akarnak lenni. Érthetetlen számomra hogy miért kell így átverni az embert, akinek korábban milliószor mondták, hogy mennyire akarja ezt, mennyire szeret, nem akar elveszteni.. Nem értem. Nagyon kiütközik hogy mennyire nincs önismeretük, és csak sodródnak az árral, és aki közel kerül hozzájuk azt sodorják magukkal. Sokkal jobban kellene vigyázniuk/vigyáznunk azoknak az embereknek az érzéseire akikhez közel állunk.
2022. ápr. 15. 09:26
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Szörnyen unalmas ember vagy. Egy ismerősöm végül azért vált el, mert azt mondta, hogyha egyedül él, akkor ha leteszi az asztalra a poharat, az ott marad és senki nem nyúl hozzá. Erre a típusra emlékeztetsz.
2022. ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#6 az unalmas nem egyenlő azzal amit én keresek. Egy ilyen kapcsolat is lehet véleményem szerint kellően izgalmas. Két félen múlik.
2022. ápr. 15. 09:29
 10/20 A kérdező kommentje:
#8 rendben, beszélgessünk. Hogy definiálnád a nem unalmas embert?
2022. ápr. 15. 09:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!