Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondod meg anyudnak hohy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondod meg anyudnak hohy csak szexeltek ha meglátott véletlen?

Figyelt kérdés

Szexpartnerem hazadobott, teljesen véletlen meglátott, hogy csókkal köszöntem el a sráctól. Megörült, hogy barátom lett, kivirulva kérdezte, hogy ki volt ez.

Szex isteni vele, de kapcsolatra nem ilyen férfit képzelek el mint ő, ezért csak összejárunk. 21 vagyok, még szülőkkel élek, a pasi 27.

Ti hogy mondtátok volna el, hogy a lányotokat csak lyukra használják? Ez nem ciki?


2022. ápr. 17. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt, nem "használnak" - Mivel kölcsonossegen alapul a dolog! Másrészt, így: Nem olyan komoly, meglatjuk mi lesz.
2022. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Annyit mondhatnál, hogy még nem tudod mi lesz belőle!

6 év nem vészes

2022. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is csak használom, egyes. Nem nézem sokba ha nagyon őszinte akarok lenni.

Hasonlót mondtam én is, de nem nézte jó szemmel. Kicsit kínosnak éreztem.

2022. ápr. 17. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj anyu,a Józsival amúgy nem vagyunk együtt,ez csak ilyen laza kapcsolat tudod.Biztos voltál te is így mielőtt összejöttél az apuval. Tudod én most nem vágyok többre,ki akarom élvezni a helyzetet amíg lehet.Ilyen pasi amúgy sem marad meg egy nő mellett,ezt te is tudod. Képzeld,a Józsinak 21 centis farka van és olyan vastag mint egy kólásüveg. Majd szétszakadok amikor beteszi de aztán spriccelve élvezek sorozatban.Meg néha szokta hozni a haverjait is a focicsapatból,nekik kisebb van de azoknak is megtaláljuk a helyét.Figyu,beszéltünk róla a srácokkal hogy ha volna kedved hozzá akkor te is beszállhatnál,tök jó lenne.Tudom hogy az apunak már nem nagyon megy,szoktam hallani amikor csinálnátok de az apu mindig hamar végez,te meg csak ideges vagy utána.Neked is járna a boldogság anyu.Meg néha amúgy sok nekem magamnak hat pasit lerendezni.Na felhívjam a Józsit?
2022. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tuti nem lány írta. Még a kölcsönös szexkapcsolatnál se nevezzük magunkat lyuknak. Ez az itteni incelek szövege.
2022. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" Nem olyan komoly"


De azért kefélünk mint a nyulak... ha teherbe ejt akkor lehet lelép, mert nem is ismerem..

2022. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

-ki volt ez kislányom?

- ő volt a nagyfaxú....tudod, a pénzesnek meg a viccesnek a haverja.

😃

2022. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!