Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok (én is az vagyok),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok (én is az vagyok), nektek mennyire kiábrándító, ha a férfi/fiú beszélgetőtársatok a szexről szeretne beszélni?

Figyelt kérdés
Egy ujjamon meg lehet számolni hány ember nem hozta fel nekem a szexet itt. Öszintén szólva engem eléggé kiábrándít, sokszor meg is szakítom a beszélgetést, ha nem fogadják el a nemet. Sokszor megkaptam, hogy prűd vagyok, amiért nem megyek bele, de nem értem miért nem lehet ezt tiszteletben tartani. Arra lennék kíváncsi, hogy ti vevők vagytok e erre a témára?

2022. ápr. 17. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Én bármilyen szinten belemegyek a témába
Egy bizonyos szintig belemegyek
Engem is zavar, ha erről kell beszélni
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Ezt nem kell általánosítani, én férfi vagyok mégsem szeretek erről beszélni vadidegenekkel. Azt viszont el kell fogadni valaki erre izgul és többségben ilyenek vannak itt.
2022. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Én férfi vagyok és sok nő munkatársam van, beszóltak, hogy ne legyek már ennyire csendben amikor arról beszéltek ki mennyire bevállalós!

Annyit hozzátennék gyárban sori dolgozókról beszélünk.

Gondoltam nem munkahelyi téma!

Barátaimmal, bátyáimmal szoktunk szexről beszélni.

2022. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Én imádok a szexről beszélgetni, sőt csinálni, de ha valaki erre nem vevő, akkor nem kell erőltetni.
2022. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Huszonéves koromban lett először párkapcsolatom pont azért, mert hányingert kaptam attól, hogy tinikorom óta minden ismerkedési próbálkozásomnál pár mondat (maximum egy-két nap) után már a "milyen pózban szereted" típusú témákkal erőszakoskodtak. Nyilván elsősorban netes ismerkedésnél fordult elő, de élőben is gyomorgörcsöm volt és igyekeztem menekülni a helyzetből, amikor valaki már az első "randin" (vagy sokszor akkor, amikor még randiról vagy kapcsolatról szó sem volt köztünk) taperolt és éreztette velem, hogy szexelni akar. Minden ilyen alkalom után hónapokra vagy évekre elment a kedvem az ismerkedéstől.

A párommal soha nem éreztem magam kellemetlenül ilyesmik miatt, pedig részéről is egyértelmű volt, hogy nem csak a kezemet tervezi fogni az esküvőig. Sosem erőszakoskodott, nem erőltetett semmit, odafigyelt arra, hogy jól érzem-e magam egy adott helyzetben. Nem véletlenül lett a párom.

2022. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

"pár mondat (maximum egy-két nap) után már a "milyen pózban szereted" típusú témákkal erőszakoskodtak. "


Én az ilyeneket lezárom hamar.

2022. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Én ha nő lennék és csak beszélgetek itt gyk-n(tehát ennyi a tétje), akkor én olyan agyhúgyköves fasságokat találnék ki, amitől még a legperverzebb is zavarba jön, ezen pedig jókat derülnék. Te miért nem csinálod inkább ezt a bosszankodás helyett?
2022. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem szeretem ezt a témát, főleg nem állítólagos barátságban. Semmi közöm a barátaim nemiszervéhez és ahhoz, hogy hogyan basznak, bocs. De randi szempontjából is elég alja.
2022. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Pedig ha szexre került sor, az én fantáziámmal aztán nem volt probléma soha. A párommal imádok erről beszélni, játszani, kipróbálni új dolgokat, venni játékokat, kiegészítőket.
2022. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Egyedül csak azzal, akivel párkapcsolatban vagyok. Másokkal részemről teljességgel kizárt.
2022. ápr. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nincsen bajom azzal, ha valaki a szexről szeretne beszélni tárgyilagosan, csak az a baj, hogy a férfiak nem tudják azt hogy kell, és mindig átbillen a dolog abba az irányba, hogy kb. érzed a lihegését képernyőn keresztül, mert őt az érdekli, hogy TE miket szoktál csinálni, és nem csak a téma, amit simán ki lehet vesézni anélkül, hogy túlságosan is személyeskedni kellene. Továbbá, ha elkezdesz beszélgetni velük a szexről, akkor azt hiszik, hogy le akarsz velük feküdni, vagy nem tudom, és ez is olyan kiábrándító..

Szóval vevő vagyok a témára, csak nem ilyen hormontúltengéses kangörcs kapitányokkal, akiknek bújtatott szándéka maszti-anyagként használni az eszmecseréinket.

2022. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!