Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne hogy a párodnak milliói vannak a bankszámláján,miközben úgy tudtad hogy nincs pénze mert mindig azt hajtogatta?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Úgy érezném, azért titkolja mert azt gondolja, a pénzére hajtok. Ha ennyire félti a szaros pénzét, akkor menjen ahova akar.
2022. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Véletlenül nem veszprémi pcsa?Volt nőmre illik
2022. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is van pár millióm a bankban, mégis azt mondom, hogy nincs pénzem. Hogy miért? Mert az a megtakarításom, vészhelyzetre van, egy része pedig befektetésre, tehát úgy tekintek rá, mintha nem is létezne. Nem használom, nem nyúlok hozzá, max teszek még hozzá. Ehhez a pénzhez senkinek semmi köze, a saját nettó keresetemből tettem félre évek alatt.

Nem titkolom, hogy van, de nem is hangoztatom. El tudom képzelni, hogy x ideig nem jön elő egy párkapcsolatban. Nem kell a másiknak rosszra gondolni, nem minden a másik ellen van, és szerintem jobb hely lenne a világ, ha minden egyes embernek volna ilyen tartaléka.

2022. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

meglepődnékk, hogy van párom


37F incel

2022. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy hogy mennyi az a pénz.


Mert ha egy két millió akkor lehet olyan mint a hármasé hogy vésztartalék. Ez esetben nem kell számolni általában azzal a pénzzel.


Ha viszont van mondjuk 10 millioja a számláján és elfelejti említeni amikor kalkulaltok hogy hogyan mennyi hitelből tudtok házat venni úgy már mindjárt más a helyzet.

2022. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem nagyon tervez közös jövőt azt gondolnám. Nem bízik meg benned.
2022. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Megerősítene abban, hogy mindig is jól éreztem, hogy ez nem házasság, csak velem oldja meg a lakhatását.
2022. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
Legutóbb még kp-ban volt és össze akartad kötegeltetni vele.
2022. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!