Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért áltatom magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áltatom magam, hogy álomkapcsolatom van, hogy soha nem lesz ilyen párom, ha heti szinten feljárok ide a gyakorira kérdéseket feltenni, hogy szakítsak-e?

Figyelt kérdés
Nem értem magam. Amikor nyugi van és szeretet, a világon mindenkinél boldogabbnak érzem magam. Mégis heti többször érzek azt, hogy a párkapcsolatban 50-50 helyett kb 30-70 van, nagyon ritkán van az, amit, ahogy és amikor szeretnék csinálni. A páromnál kb vendégnek érzek magam, aki hozzá idomul, alig vagyok a lakásában önálló majdnem 1 év után, mintha egyáltalán nem lelnék itt komfortra. A heti 1-2 nap, amikor otthon vagyok, felszabadult vagyok, motivált, majd átjövök hozzá, és mintha hátrébb kellene priorizálnom magam, mint őt, mert valami elcseszett alárendelt személyiségem van.
2022. ápr. 20. 19:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Érzek = érzem, csak az autocorrect javított
2022. ápr. 20. 19:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ne a gyakorin sírj heti szinten hanem próbáld megoldani a gondot vele együtt, vagy ha veled van gond akkor keress szakembert.
2022. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha demotivaltnak érzed magadat vele, akkor ennek nincs sok értelme.


Szerintem azért altatod magadat, mert ilyen típus vagy. Én is mindig áltattam magamat, kifelé nagyon mutattam, hogy minden szuper, aztán itt sírtam, meg nyomtam a belső monologokat. Aztán belebetegedtem az egészbe, nagy veszekedéseket provokaltam, amikbe belelovalltam magamat. Aztán rajottem, hogy egyszerűen csak ki kell mondanom, hogy boldogtalan vagyok és ezt nem kell nagy drámaval koriteni, de ez így könnyebb volt, mint beismerni, hogy tévedtem és hogy minél inkább éreztem, hogy ez nem oké, annál inkább toltam előre a kapcsokatot, sok programmal, közös elfoglaltsaggal, mert olyankor nem gondoltam arra, hogy nagyon rossz helyen vagyok.

2022. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Átbeszélni vele a dolgokat vagy szakítani. Bár erre lehet csak utóbbi lenne már megoldás a leírásod és kérdéseid alapján.
2022. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindig úgy érzem, hogy megbeszéljük a dolgokat. Valamiért mégsem vagyok maradéktalanul boldog vele. Úgy érzem, rengeteg áldozathozatallal jár ez a kapcsolat, amire nem érzem magam késznek. Csak nemsokára összeköltözni tervezek.
2022. ápr. 20. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tervezzé akkor…
2022. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!