Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden gazdag pasi erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden gazdag pasi erre vágyik, akkor igazából az összes pasi erre vágyik?

Figyelt kérdés
20 éves, tökéletes külsejű cicababa pénzért megvásárolva, érzelmek nem kellenek.
2022. ápr. 21. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Alapvetoen igen, nem mindenki, de a tobbseg 18-22 eves kiscsajokat dugna élete vegeig, csak nem teheti meg.
2022. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Érzelmek alatt azt érted, hogy ki kell találni mire gondol, és nem elég alá tenni a mercédest, még támogatni is kell, ha ő épp virágkötő akar lenni vagy szépségkirálynő, de annyira, hogy az ő fizetéséből is meg tudja venni magának a mercédest?
2022. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az idősebb nok jonnek be. Es erzelmekkel!
2022. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
91%

Általánosítani könnyű. Attól függ, mik az igényeid. Biztos, hogy nem akarnék párkapcsolatot nálam fiatalabb nővel, főleg a 18-23 korosztálytól. 27 éves vagyok és ha mondjuk csak kufircolni akarnék, akkor a 18-23-as korosztályt céloznám meg. Ha mondjuk valami komolyabb, akkor abban az esetben már lenne néhány kritérium, nem csak kor és külső.


Nem kell gazdagnak lenni ahhoz, hogy feltétlenül vágyjál valamire.

2022. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

"Ha minden gazdag pasi erre vágyik" - EZ AZ állításod már nem igaz!

"igazából az összes pasi erre vágyik" - EZ meg még kevésbé!


Vannak normális férfiak is, függetlenül au anyagi helyzettöl is!

2022. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Hülyeségből indultál ki, és vontál le hülye következtetést. A hiba az ön készülékében van.
2022. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Állítasz valamit, ami nem igaz, majd ezt a hamis állítást kiterjeszted az összes pöccsel született emberre, gratulálok.
2022. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor menjetek fel a puncsra és nézzétek meg, hány gazdag csákó ír ilyet:

"Életem szerelmét keresem, a külső és az életkor nem számít"

Megsúgom: 0 db.

2022. ápr. 21. 11:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember a puncson van? Nem is tudtam! Akkor én nem is vagyok ember! Eddig ezt is rosszul tudtam!

Köszi!

2022. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmes embereket nem ott találod, oda csak az aljanép jár
2022. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!