Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátommal vagyok, pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal vagyok, pl parkban ülünk, az elsétáló nők miért lesik a barátom? Nekem eszembe nem jutna egy pár egyik tagját lesni

Figyelt kérdés
Mi lehet emögött?

2022. ápr. 21. 17:06
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Vagy azt nem láttam a barátom nézi e őket vagy ez hogy miért
2022. ápr. 21. 17:06
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Szóval azt nem látod hogy a párod nézi e a nőket, és a nők fixen vizslatják a párod?

Lehet azért nézik mert helyes, lehet azért mert a Pálfi kontaktot teremt velük.

2022. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Így megy ez, engem a férfiak bámulnak úgy, hogy vissza is fordulnak, ha férfivel vagyok valahol, akkor is ha nem a barátom. Gondolom jobban bejön, aki kell másnak is.
2022. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Es mi visz rá egy nőt egy (szerelmes)PÁR egyik tagját lesni?

Mert mégha tavolság lenne koztunk vagy ilyesmi egymas után mennénk valahol.

De ezt igy?


3# engem is lestek már pasik, ha "r.bisen" oltozom meg le is szólítanak, még pasi mellett is, meg hanyatt is esnek utanam

De ezt csak az exem miatt csinaltam direkt mert az exem leste a nőket az utcan!igy szépen stilust váltottam direkt bunkozásbol vele.

2022. ápr. 21. 17:20
 5/30 A kérdező kommentje:

2# párom bal.oldalamon ult a csajok kobbrol jottek. Igy jobbra forduova láttam hogy a csaj mellettem a barátom lesi es a barátom tekintetét igy nem lattam


De rosszul esik

2022. ápr. 21. 17:21
 6/30 A kérdező kommentje:

De valszeg ez lesz az hogy a baráztom nézhette őt mert a csaj utana lesutotte a szemét. Es en is ezt szoktam csinalni mikor nez valaki engem hogy eszreveszem hogy néz de nem akarok szemkontaktot tartani ezert lesutom a szemem.

Szoval szerintem 2. válaszado 2. felvetése lesz a válasz😭

2022. ápr. 21. 17:24
 7/30 A kérdező kommentje:

Ha ez igy van, akkor nála is stilust fogok váltani mosolygok a szembejövő pasikra meg tekergetem a hajam meg nyulkálok a számba.

Ha kell bunkózni fogok ezerrel.

2022. ápr. 21. 17:25
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
Jó nagy p*csa vagy. Nehogy már a pasid hibája legyen, hogy helyes és vonzó a nőknek. Büszkének kéne lenned rá. Ha pedig ő néz meg másokat akkor megbeszélni vele a dolgokat, nem ri***ckodni, azzal semmit nem fogsz elérni, max megvetést és hogy senki nem fog komolyan venni
2022. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

A hiba hogy lesi a nőket.

Nem azert nézik mert vonzó lenne.

2022. ápr. 21. 17:36
 10/30 A kérdező kommentje:
8 de elérem azt hogy visszakapja amit nekem ad.
2022. ápr. 21. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!