Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak miert eroltetik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert eroltetik magukra a monogamiat?

Figyelt kérdés
Nem is jo nekik,hisz hiaba vannak kapcsolatban, milyen nehez lehet nekik megallni uton utfelen jo csajokat latva,hogy ne dugjanak felre? Vagy csak a fix punci miatt kenyszerulnek kapcsolatba?

2022. ápr. 24. 15:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel imádom az iróniát, és a "mindenki azt kapja amit megérdemel" sztorikat, ezért néha felmegyek redditre a nyitott kapcsolatos/poligámia témakörökben olvasgatni tapasztalatokat.

A legnagyobb gyöngyszem amire általában vadászok, és időről időre szoktam is találni, amikor egy férj megy fel tanácsot kérni, mert tönkrement a házassága, önbecsülése, és kilátásai a jövőre nézve a nyitott kapcsolata miatt.

Sok férfi gondolkodik ám úgy, mint te. Szóról szóra. "Olyan sok nő van a világon, és a férfi vér nem nyugodhat le pusztán egy nőnél, mert örökké boldogtalan és frusztrált lenne a vadászösztöne kielégületlenségétől."

Ezt szépen elő is adják sokan a feleségüknek, aki belemegy a nyitott kapcsolatba valamiért (félelem, hogy el veszítik a férfit, vagy nekik is tetszik az ötlet - változó), és a palik mindig azt hiszik, hogy megnyerték a főnyereményt, és hogy az életük kész Kánaán lesz a haláluk órájáig.

Aztán a fantáziából valóság lesz, és míg a férj egy átlag, vagy ronda nővel is alig-alig tud összehozni egy kávézást, és a szabadideje nagy része fárasztó szexpartner kereséssel megy el, addig a feleség éppencsakhogy letölt egy randiappot, már kapja is a felkéréseket a környék minden ferfijától.


Kb egy éve (ha nem több) kezdtem ilyen sztorikat keresni, és hacsak nem valami full különleges esetről van szó, akkor konkrétan mindig ugyanígy alakul ez az ösztönlényfantázia. Több ilyen kapcsolatnak lett válás a vége, de a felek minimum megegyeztek, hogy maradjon zárt a kapcsolat.

A monogámia értetek van, baba. Ha félretesszük az érzelmi/emberi megközelítését a kapcsolatoknak, és csak a primitív ösztönlény oldalra koncentrálunk: össze kéne tenned a két kezed ha valaki hajlandó elköteleződni melletted, és lehetőséget ad a rendszeres dugásra. Ha nem lenne monogámia, óriási lutri lenne, hogy egyáltalán szexhez juss. Becsüld meg ami van, és ne ess át a ló túloldalára.

2022. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, vannak monogám férfiak. Párommal sokat beszélgettünk erről. Nem egy férfit ismerek, akik ha szar volt a kapcsolat, se léptek félre, nem, hogy a boldog békeidőkben. Mert elvből nem tettek ilyet. Amikor pedig jó a kapcsolat, sajnálnák ezzel elcseszni. Jellemzően ezek azok a férfiak, akik bőven kipróbálták, hogy minden nő pnája lényegében egyforma. Emellett jellemzően teljesen rendben vannak magukkal, vannak jelentkezők is, ami rendben tartja az önbizalmukat. Nem kell ráugraniuk az első nőre, aki rájuk néz, vagy görcsösen keresni a lehetőséget, mert tudják, hogyha holnap akarnák, rövid idő alatt lenne kivel.

Vannak férfiak, akik soha nem ismerik fel, hogy mindegy hány nőt kefélnek meg, mert, nincs nagy különbség, vagy annyira különleges a helyzet, hogy valaki vágyik rájuk, hogy úgy érzik, ha nem használják ki, lemaradtak valamiről.

De, nem mind ilyen, akkor sem, ha számodra elképzelhetetlen, hogy valaki önként marad egy nővel, mert szereti, mert kielégítő számára, kielégítőbb a kapcsolat, minden velejárójával, mint az alkalmi kefélés, esetleg bűntudata lenne, ha átveri, kihasználja a párját, ha megszegi az adott szavát.

Ha számodra a fentebb említettek nem értékek, akkor érthető, miért elképzelhetetlen, hogy más őszintén monogám tud lenni.

2022. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

Hát én úgy érzem megfogtam az Isten lábát, tényleg átlagon felüli szép és szexi a mostani barátnőm és komolyan nem látok tőle jobbat sehol:D plusz szuper a szex, okos és mindig tartogat vmi meglepetést.

De az előző baratnoimmel nem ez volt, mindenkiben szerettem valamit, de szexuálisan nem volt "top" egyik se. Sztem ha kifogod a jót, akkor nem vágysz random csajokra. Nagyon kevés igazán jó nő van, hiába vannak kicsicsazva.

2022. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

21-es, nem tudom, melyik konkrét subról beszélsz, de openmarriage-ben már 2 dühös fószert találtam, akik nem kellenek senkinek. 😆

Ez nagyon jó.

2022. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Miert kell provokalni a nepet? ....
2022. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!