Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy full átlagos pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy full átlagos pasi vagyok de nagyon gazdag, akkor a legtöbb lakásos prosti vajon nyitott lenne velem támogatói kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Tehát abszolút nem vagyok átlagalatti semmiben…


Lehetne simán rendes kapcsolatom.


Csak engem kifejezetten a prostik érdekelnek… Ne kérdezzétek miért, mert hosszú.


Az nem fontos, hogy szeressen, nyílván ilyet nem lehet elvárni.


Ha havi szinten több millió forinttal tudnám támogatni, vajon a jelenleg kb. 3000 lakásos prostiból mennyi mondana igent egy ilyen ajánlatra?


Nyugodtan kommentelhetnek prostik is, ha vannak itt.



2022. ápr. 24. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Biztos nyitott lenne sok. Hogy mennyi? Arra senki nem fog választ adni.
2022. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogyan képzeled el a támogatast?
2022. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Én taxisként prostik között forgolódtam. 2006 tájékán havi egy misit simán visszautasított az egyik lány, mert így még többet keresett

Egy lány ment bele ilyenbe, ő nem tudom, hogy mennyit kapott, de egy Audi TT coupet azonnal kapott a segge alá

2022. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sokan vannak fent a Rosszlányokon. Biztosan találsz csucskategorias és olcso partnert. Milyen preferenciaid vannak?
2022. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2.


A támogatás részét majd úgy, hogy 2-3 millió forintot (amennyiben megegyezünk) oda adok neki minden hónapban ugyanakkor, mint egy fizetést…


Meg veszek neki ajándékokat. (Ruha, telefon, stb.)


Cserébe pedig “együtt vagyunk”.

Persze nem kell állandóan egymás nyakán lógni, de ennyi pénzért nem csak szexet akarnék, hanem egyéb közös programokat.

2022. ápr. 24. 18:22
 6/11 A kérdező kommentje:

#4.


Szerintem kifejezetten kevés van aki “csúcskategóriás”.

De nekem nem is az a lényeg…


Ennyi pénzért sok nagyon csinos, szép nő bele menne amúgy a dologba, akik nem hivatásosak.


Csak engem kifejezetten a prostik vonzanak…


Azért tettem fel a kérdést mert régebben olvastam itt egy elég hitelesnek tűnő választ, amit állítólag egy prosti írt és azt mondta, hogy neki fontos hogy maga keresse meg a pénzét, “az az egyetlen öröme az életben”, hogy képes önállóan magas színvonalon élni… Ha ez nem lenne neki, még annyira sem becsülné magát mint most.


Fogalmam sincs, hogy ez mennyire számít általános hozzáállásnak a prostik körébe.

2022. ápr. 24. 18:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért vonzanak ennyire a prostik?
2022. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7.


Erről majd lehet írok egyszer egy könyvet, de még csak 5 éve kezdtem el a pszichoanalízisemet.

2022. ápr. 24. 18:35
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
40es lelakott anyuka vagyok, de ga a millioidbol csinalsz velolem bombanot, leszek a prostid. Mar legalabb ket pasit is ismerek, akivel lefekudnek melletted.
2022. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

“az az egyetlen öröme az életben”, hogy képes önállóan magas színvonalon élni… Ha ez nem lenne neki, még annyira sem becsülné magát mint most.



Ezt én írtam!

2022. ápr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!