Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan viszonyulnátok hozzá ha egy roma vagy egy néger pasi próbálna veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan eséllyel indulnának nálatok mint egy fehér bőrű magyar pasi?

2022. ápr. 25. 20:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%
Erre én is kíváncsi vagyok!
2022. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Szingli koromban a roma ugyanolyannal indult, a fekete pasik eléggé bejönnek, szóval az előny lett volna (de pár egyértelműen csak szexre hajtó feketén kívül nem volt ilyenre példa.)
2022. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanúgy 0.
2022. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Roma esélytelen. Túl sok a rossz tapasztalat. Tetszettem már roma férfinak. Finoman szólva illetlenül adta a tudtomra a vonzalmát. Az alppáriságból nem kérek, ezért biztosan több fenntartásom lenne felé (főleg intellektuális elvárások).

Fekete férfival még nem ismerkedtem. Ha udvarias, értelmes, jó modorú, azt gondolom semmi akadálya. De ehhez meg kell ismernem.

2022. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Ott alul lehet nyomni pirosat ↘️

Nálam egyik se esélyes. Még csak nem is rasszizmus miatt. Egyszerűen nem tetszenek a vonásaik. Bocs, ha valakit ez sért.

2022. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Barátom félig roma, imádom már 2 és fél éve. Egyébként a négerek nekem nem igazán tetszenek,számomra úgy néznek ki, mint a gorillák és mind egyformának tűnik, mármint arcra 😃😯
2022. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanúgy, sőt, nekem a is jobban bejönnek a fekete pasik
2022. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Egyikkel se jönnék össze soha.
2022. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Egyikkel sem jönnék össze.
2022. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Egyiknek sincs esélye, sajnálom. Nem a rasszizmus miatt, de a skandináv típust kedvelem. Ugyanezen okokból a kreol, mediterrán típus sem jön be.
2022. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!