Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy mindig “kell”,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy mindig “kell”, hogy tetszen nekem valaki, mert bizonyos esetekben ő motivál dolgokra?

Figyelt kérdés

Már általanos iskolás korom óta állandóan tetszik minimum 1 srác, de volt, hogy 4-5 tetszett egyszerre.

Sajnos hiába nem vagyok megcsalós tipus, még is az aktuális párom mellett is tetszett valaki (az összes párom mellett tetszett valaki).

Jelenleg ismerkedtem pár hónapig egy sráccal, nagyon megtetszett. Akit előtte évekig nem bírtam kiverni a fejemből, az új srác őt is elfeledtette.. viszont nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna, nem jöttünk össze. Nem válltunk el rosszban, de jelenleg nem passzolunk egymáshoz ezt megállapítottuk. Nagyon jó embernek tartom de vannak dolgai amiket nem tudnék tolerálni. Ezzel szemben ugyan úgy vonzódom hozzá. Ha tudnék akkor lehetne egy jó szex kapcsolat köztünk mert a vonzalom nagyon megvolt, de sajnos félek, hogy bele szeretnék feleslegesen..

Próbálok távolságot tartani tőle, de nagyon nehéz mert még mindig tetszik.

Attól félek csak akkor fogom tudni őt elfelejteni, elengedni ha már bekerül a képbe valaki aki jobban fog érdekelni.

Velem van a baj vagy más életében is előfordul ez? Neked is mindig tetszik valaki? Mit tegyek? Próbáljuk meg a szex kapcsolatot aztán majd alakul? Vagy hogy ne szeressek bele?



2022. ápr. 27. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Páromon kívül tetszik pár férfi és? Attól még nem csalom meg.

Sztm nem csak az az ember tetszik, akivel vagy...normális dolog.

N30

2022. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az. Ez kicsit olyan, mint a kapcsolafüggőség, csak kapcsolat nélkül.
2022. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyerekként én is így voltam vele, volt vagy 4-5 ilyen csaj más-más okból, volt aki csak külsőre, volt aki viselkedésre, olyan akinek a hangját bírtam, meg olyan is akivel jól eltudtunk dumálni meg részt vett a 4 haver (engem is beleértve) szerepjátékozásaiban, mi voltunk a kockák ilyen téren, mindig Vissza a jövőbe, "Bűnbánat varázslók" (ez a Bűbájos boszik mintájára ment, csak reciprok nemekkel), Jumanji meg ilyesmi fanficeket nyomtunk. De szép is volt.


De később rájössz, hogy ez gyerekkori dolog, tizenéves kor végén elmúlik.


A szexkapcsolat nem fog működni, ha belevagy zúgva, csak sérülsz, mert ő leszarja - rosszabb esetben kihasználja - ezt.

2022. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos, ugyanígy vagyok mint te, akkor érzem motiváltnak magam, ha a párom mellett más is tetszik nekem. Szexkapcsolatot inkább ne kezd vele, mert bele fogsz szeretni, ha akarod ha nem, kötődni fogsz hozzá, és nagyon fog fajni ha pár éjszaka után vége lesz. Hidd el, velem épp ugyanez törént. Olyan mint egy normál szakítás, majd beleszakad a szívem.
2022. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!