Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki az igazat?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt akarunk aludni és most jó lenne ha ő aludna nálam mert mostanában mindig én aludtam nála.

Legelőször ő aludt nálam..akkor is csak azért mert apu kinnt volt külföldön és tudtunk az anyuék szobájába aludni mert addig anyu a kisszobába aludt ahol van egy kis ágy. Én anyuékkal alszok egy szobába még.. csak a pasimnak nem mondtam el, és azt mondtam hogy azaz én szobám és most azt hazudtam neki hogy apu nem engedi hogy együtt aludjunk mert még nem is tud róla hogy aludtunk együtt. Most elmondjam neki az igazat hogy még anyuékkal egy szobába alszok és valójában ezért nem aludhat itt? ajj :( lehet nagy dobra verem ezt az egészet csak neki van különszobája meg minden.


2010. szept. 16. 21:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
nekem is megvan mindenem csak még anyuékkal alszok
2010. szept. 16. 21:41
 2/18 A kérdező kommentje:

meg holnap lejön suli után és alig tud itt lenni mert ha nem megy haza hamar akkor már csak este 11-kor megy busz.

Úgy beszéltük meg hogy elmegyek vele hozzájuk és ott alszok.. de én nem akarok megint pofátlankodni hogy megint én aludjak náluk. :S

2010. szept. 16. 21:43
 3/18 nielindi ***** válasza:

miért alszol anyádékkal??!?!?! ha már a pasid van és elég idös vagy ahhoz, h nála aludj vagy ö aludjon nálad, nem apád és anyád között kellene aludni... tiszta gáz.

menjetek a kis szobába. 1személyes ágyon is böven el lehet férni.

2010. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

nem is akarok apuékkal egy szobába aludni!!

Amúgy 15 éves vagyok.. nemsokára 16.

2010. szept. 16. 21:45
 5/18 A kérdező kommentje:
de azon az ágyon nem férünk el rendesen :S
2010. szept. 16. 21:46
 6/18 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függ, pl hogy mennyi idősek vagytok, mennyi ideje vagytok egytük, stb....

de összességében azt mondom, hogy igen, mondd el neki az igazat! Biztosra fogom venni, hogy megérti, és a te lelki ismereted is megnyugszik... :)


25/f

2010. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
olyan rosszul érzem most magam :(
2010. szept. 16. 21:48
 8/18 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Hát, igen. Menj a kisszobába, aludj ott a pároddal. Leterítetek sok pokrócot vagy lehet kapni 2-3 ezerért 2 személyes felfújható vendégágyat azt aludjatok ott. Azt se értem, ha van kiszoba miért nem vagy ott külön??? Miért nem kapod meg Te azt? Főleg így, hogy már felnőtt ember vagy nemi életed is van talán.


Nem tudom, hogy az egyik válaszolónak mekkora az egy személyes ágya, de az enyém akkora, hogy 158 cm-mel és a 46 kg-al én alig férek el rajta...

2010. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de az a szoba nagyon kicsi van benne egy szekrény meg egy íróasztal néha ott is szoktam aludni.. de nagyon kicsi az a szoba az ágy és a szekrény között van vagy 10 centi hely :S
2010. szept. 16. 21:53
 10/18 anonim ***** válasza:
ha kell ágy csak szólj,asztalosnak tanulok..szval legyártok nektek gyorsan egy 2személyes ágyat almafából,mindenféle díszítésekkel;):)
2010. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!